...

Tax Back Solution

Vaiko pinigai gyvenantiems užsienyje - TaxBS

Taxbs. Nuo 2009

Tax Back Solution – daugiau nei dešimtį metų kaupta vertinga patirtis, leidžianti profesionaliai konsultuoti mokesčių grąžinimo klausimais. Mūsų tikslas – lengvas ir paprastas mokesčių deklaravimas dirbusiems užsienyje, užsienyje permokėtų mokesčių susigrąžinimas ar pagalba susitvarkant reikiamas išmokas (vaiko pinigai). Savo veikloje taikome sėkmės mokesčio principą – paslaugos įkainis mokamas tik sėkmingai susigrąžintų mokestinių permokų atveju. Nuolat tobuliname savo profesinę kvalifikaciją ir siekiame suteikti jums aktualią informaciją aiškiai ir laiku.

Tax Back Solution

Jūsų patikimas finansinis partneris. Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai padedame dirbantiems ar dirbusiems užsienyje tokiose srityse, kaip pajamų deklaravimas, permokėtų mokesčių susigrąžinimas: Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje. Mūsų veiklos srityse ir vaiko pinigai, išmokų gavimas. Konsultuojame vaiko išmokų – Kindergeld – Vokietijoje, vaiko išmokų Suomijoje bei Barnetrygd, Kontantstøtte ir Utvidet Barnetrygd – Norvegijoje, tvarkymo klausimais.

Tax Back Solution

Jūsų patikimas finansinis partneris mokesčių grąžinimo srityje. Jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai padedame deklaruoti pajamas bei susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius dirbantiems ar dirbusiems užsienio šalyje: Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje. Konsultuojame ir vaiko išmokų Kindergeld Vokietijoje bei Barnetrygd, Kontantstøtte ir Utvidet Barnetrygd Norvegijoje tvarkymo klausimais.

Tax Back Solution – mokesčių deklaravimas ir permokėtų mokesčių grąžinimas  dirbusiems užsienyje

Darbas užsienyje ir permokėtas pajamų mokestis. Mokesčių susigrąžinimas dirbusiems ar vis dar dirbantiems Vokietijoje, Airijoje, Didžiojoje BritanijojeNorvegijoje, Švedijoje, Suomijoje. Vaiko pinigai. Tvarkome vaiko išmokas – Kindergeld– Vokietijoje, vaiko išmokas Suomijoje ir vaiko išmokas – Barnetrygd, Kontantstøtte, Utvidet Barnetrygd – Norvegijoje

Mokesčių konsultacijos – nemokamai. Dirbote ar dirbate užsienyje? Susisiekime ir sugrąžinkime jums priklausančius pinigus ar vaiko išmokas.

Kodėl mes?

Patirtis. Sėkmingai dirbame dar nuo 2009 metų.

Nėra mokesčių gražinimo - nėra paslaugos mokesčio.

Sklandus bendradarbiavimas. Nereikės jaudintis dėl kalbos barjerų ir teisinių niuansų.

Be rūpesčių. Viską padarysime už Jus. Jums tereikia užpildyti paraišką.

Pasitikėjimas. UK, Airijoje, Vokietijoje esame oficialus registruotas mokesčių grąžinimo tarpininkas.

Patikėkite finansinius rūpesčius mums!

Mūsų komanda

Judita

Vadovė - įkūrėja

Aušra

Klientų aptarnavimo vadybininkė
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.