...

Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos (UK)

1075 GBP
Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma iš UK

Mokesčių konsultacijos yra nemokamos

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio

Jeigu per paskutinius 5 metus dirbote ar tebedirbate Didžiojoje Britanijoje (UK) susigrąžinkite permokėtus pajamų mokesčius net per 34 mėn. Mokesčių susigrąžinimas iš UK su mumis ranka pasiekiamas.

1075 GBP

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Konsultacijos yra nemokamos

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Kaip susigrąžinti mokesčius iš UK:

  1. Užpildykite registracijos formą.
  2. Gavę Jūsų registracijos duomenis, susisieksime su Jumis per vieną darbo dieną.
  3. Atsiųsime Jums registracijos formas ir visus reikiamus dokumentus pasirašymui.
  4. Užpildytus ir pasirašytus dokumentus išsiųskite mums registruotu paštu Tax Back Solution Vytauto pr. 27-324, Kaunas LT44352 arba atneškite į artimiausią Tax Back Solution atstovybę.
  5. Gavę registracijos anketą, informuosime Jus el. paštu apie permokėtų mokesčių grąžinimo proceso pradžią.
  6. Įprastai HM REVENUE mokesčių institucija mokesčių permoką grąžina tiesiogiai mums, o mes ją iškart pervedame į kliento sąskaitą. Esant poreikiui, galime pervesti pinigus iškart Jums, tiesiai į Jūsų sąskaitą.

 SVARBU: Procesą pradedame tik tuo atveju, jeigu gražinama suma yra didesnė nei 350 GBP.

Mokesčių susigrąžinimas iš Didžiosios Britanijos. Reikalingi dokumentai:

Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos pradedamas nuo reikalingų dokumentų pateikimo. Šiam procesui būtini dviejų tipų dokumentai:

  1. paso / asmens tapatybės kortelės kopija;
  2. P45 / P60 formos iš visų darbdavių. Jei šios formos neturite, deklaruodami pajamas Didžiojoje Britanijoje galite pateikti PASKUTINIUS ALGALAPIUS iš visų darbdavių.

Neturite visų reikiamų dokumentų? Kreipkitės į mus – mielai jums patarsime, kaip gauti trūkstamus dokumentus

Mokesčių susigrąžinimas iš Anglijos. Kiek laiko tai trunka?

Dėl didelio mokesčių mokėtojų teikiamų deklaracijų srauto ir institucijų užimtumo, mokesčių grąžinimas Anglijoje gali užtrukti apie 6–12 mėnesių nuo dokumentų ir informacijos pateikimo „Tax Back Solution“ įmonei. Į šį laikotarpį neįtraukiamas čekio inkasavimo periodas, t. y. 8 savaitės nuo čekio pristatymo į banką.

PASTABA: Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, dažniausiai praktikoje pasitaikantis terminas, kuris gali nesutapti su Jūsų individualiu mokestinių permokų grąžinimo atveju. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir Jūsų pateiktų dokumentų. Kiekvienas atvejis individualus.

Mokesčių susigrąžinimas iš UK. Kiek kainuoja?

  • 25 GBP., kai grąžinama mokesčių suma klientui yra iki 430 GBP.
  • 6 % nuo išmokėtos mokesčių permokos sumos, kai grąžinama mokesčių suma yra didesnė nei 430 GBP.

Paslaugos mokestis taikomas už kiekvienus metus atskirai.

Taikome 20 % nuolaidą studentams sutarties pasirašymo metu, turintiems galiojantį LSP pažymėjimą.

Kas gali susigrąžinti mokesčius Didžiojoje Britanijoje?

Mokestiniai metai Didžiojoje Britanijoje skirtingai nei kitose šalyse trunka nuo balandžio 5 d. iki balandžio 6 d. Asmenys, kurie dirba ir gauna pajamas Didžiojoje Britanijoje, moka dviejų tipų mokesčius – socialinio draudimo (National Insurance) ir pajamų (Paye). Asmenys, mokėję pajamų mokestį, gali pretenduoti į pajamų mokesčio grąžinimą, jei yra susidariusi permoka.

Mokesčių grąžinimas iš UK

Grąžintina suma

Mokesčių grąžinimas
iš Didžiosios Britanijos

Mokesčiai, mokami Didžiojoje Britanijoje

Jei asmuo Didžiojoje Britanijoje dirba samdomu darbuotoju, jis moka mokesčius pagal PAYE (Pay as You Earn – mokėkite tiek, kiek uždirbate) sistemą.

Reikalavimus atitinkantiems darbuotojams Didžiosos Britanijos mokesčių institucija skiria mokestinę lengvatą (Personal Allowance). Darbuotojai, uždirbę pajamas iki tam tikros sumos gali nemokėti pajamų mokesčio. 2023–2024 mokestinių metų riba – 12 570 GBP.

Pajamų mokesčio dydis priklauso nuo gaunamų pajamų dydžio. Pavyzdžiui, nurodome 2023–2024 mokestinių metų tarifus:

Grupė

Apmokestinamos pajamos

Mokesčio tarifas

Mokestinė lengvata

Iki 12 570 GBP

0 %

Bazinė norma

Nuo 12 57 iki 50 270 GBP

20 %

Didesnis tarifas

Nuo 50 27iki 150 000 GBP

40 %

Papildomas tarifas

daugiau nei 150 000 GBP

45 %

Pajamų mokesčių apskaičiavimo pvz.:
Mokestiniai metai: 2023 / 2024.

Asmens uždarbis: 33 000 GBP.

Mokestinė lengvata: 12 570 GBP

Iš visų gautų pajamų reikia atimti mokestinę lengvatą: 33 000 GBP – 12 570 GBP = 23 560 GBP
23560 GBP yra apmokestinamos pajamos, nuo kurių bus atskaičiuotas pajamų mokestis.

Šiuo atveju taikomas 20 % bazinio tarifo mokestis nuo 23 560 GBP. Gaunasi, jog reikia mokėti 4712,00 GBP pajamų mokesčio.

Socialinio draudimo mokestis (National Insurance)

Darbuotojas, kurio gaunamos pajamos viršija 242 GBP per savaitę arba 1048 GBP per mėnesį, šiuo metu moka 12 % 1 klasės nacionalinio draudimo įmokas. Jei gaunamos pajamos viršija 967 GBP per savaitę arba 4 189 GBP per mėnesį, asmuo moka 2 % priemoką.

Socialinio draudimo mokesčio apskaičiavimo pvz.:

Jei asmuo priklauso pirmai klasei ir per savaitę uždirba 1 000 GBP, nuo 242 GBG sumos nieko nemokės socialinių draudimo mokesčio atžvilgiu. Nuo 242,01 GBP iki 967 GBP bus atskaičiuota 10 %. Nuo 967 GBP uždirbtos pajamos bus apmokestinamos papildomais 2 %.

Teisingas mokesčių deklaravimas Didžiojoje Britanijoje

Dėl permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo į Didžiosios Britanijos mokesčių instituciją galite kreipti pasibaigus mokestiniams metams arba po išvykimo iš šalies (jei tais mokestiniais metais daugiau nebeketinate grįžti dirbti į Didžiąją Britaniją), nebūtina laukti, kol baigsis mokestiniai metai.

Pajamų mokesčio permoka dažniausiai susidaro, kai mokesčių mokėtojas Didžiojoje Britanijoje dirbo nepilnus metus ir jam buvo taikomas neteisingas „emergency“ mokesčių kodas. 

Norint deklaruoti pajamas Didžiojoje Britanijoje ir susigrąžinti permokėtą pajamų mokestį, reikia pateikti deklaraciją tos šalies mokesčių inspekcijai (HM Revenue). Tuomet mokesčių institucija atsiunčia mokesčių ataskaitą (Tax Calculation), kurioje būna nurodyta grįžtanti arba mokėtina suma (jei buvo mokesčių nepriemoka). Pasikeitus gyvenamajam adresui ar išvykus iš šalies apie pasikeitimus būtina informuoti atsakingas Didžiosios Britanijos institucijas. Kitu atveju negausite laiškų su svarbia informacija, kaip kad mokesčių ataskaita ar permokos čekis.

Jei asmuo neturi galiojančios banko sąskaitos Didžiojoje Britanijoje, mokesčių institucija permoką atsiųs čekio pavidalu. Tokiu atveju galima susigrąžinti permokėtą pajamų mokesčio sumą tik tada, kai ji viršija 330 GBP. Lietuvoje čekiai yra gryninami tik nuo nurodytos sumos.

D.U.K. (dažniausiai užduodami klausimai)

Ne, galite susigrąžinti tik permokėtus pajamų mokesčius. NI (National Insurance) sumokėtų mokesčių susigrąžinti iš UK negalite.

Tam, kad galėtume išsamiai sutikrinti duomenis ir atlikti skaičiavimus, reikalingi visi dokumentai (geriausiai tinka formos P45 / P60  iš visų buvusių darbdavių). Jei šių formų negavote, tuomet reikia pateikti visus algalapius. To reikia, kadangi turime patikrinti ar grąžintina suma sieks reikiamą ribą (ne mažiau nei 350 GBP) – tik tuomet gautą čekį galėsime išgryninti Lietuvoje.

Klientų susigrąžinamas mokesčių sumas gauname čekiais, kuriuos pateikiame Lietuvoje bankui išgryninimui. Kai čekis išgryninamas, pinigai pervedami tiesiai klientui į banko sąskaitą, atskaičius paslaugos mokesčius.

Paprastai čekio išgryninimas užtrunka apie 6–8 savaites, tačiau, esant nenumatytiems trukdžiams, šis laikotarpis gali skirtis kiekvienu individualiu atveju.

Dirbote Didžiojoje Britanijoje ir nesusigrąžinote mokesčių?

Susisiekite!

Atsiliepimai

Dalius

Labai ačiū už kvalifikuotą pagalbą ir malonų bendradarbiavimą. Atsiliepti galime tik labai gerai, todėl mielai rekomenduosime Jus draugams ir pažįstamiems, susiduriantiems su panašiais klausimais. Ataskaitos deklaravimui iš darboviečių užsakytos, lauksim 🙂

Adrija

Aiškiai, oparatyviai, maloniai. Labai geras aptarnavimas, atsakingas požiūris. Ačiū!

Tadas

Dar kartą ačiū už profesionalią bei nuostabią pagalbą. Jūsų kolektyvas super!!! Linkėjimai

Raminta

Esu labai patenkinta Tax Back Solution paslaugomis. Mokesčius sugrąžino gana greitai, prieš kiekvieną veiksmą buvau informuojama telefonu ir el. paštu.
Labai dėkoju Jums IR ŽADU REKOMENDUOTI VISIEMS DRAUGAMS 🙂

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
DIDŽIOSIOS BRITANIJOS

comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.