...

Vaiko pinigai gyvenantiems užsienyje

Dirbate, gyvenate užsienyje? Ar žinote, kad mokėdami mokesčius užsienio šalyje, turite teisę ir į vaiko pinigus konkrečioje šalyje? Vaiko pinigai gyvenantiems užsienyje su „Tax Back Solution” – greitai, paprastai ir rezultatyviai.

Vaiko pinigai gyvenantiems užsienyje - TaxBS

Vaiko pinigai gyvenantiems ar dirbantiems užsienyje. Jau daugiau nei dešimt metų padedame susitvarkyti dokumentus, skirtus gauti vaiko pinigus šiose šalyse: Vokietijoje, Norvegijoje, Suomijoje. Pasirinkite aktualią šalį žemiau ir gaukite daugiau naudingos informacijos arba susisiekime ir suteiksime jums visą aktualią informaciją, kaip galime jums padėti gauti jums priklausančius vaiko pinigus.

Mokesčių ir susijusių lengvatų konsultacijos dirbantiems užsienyje suteikiamos nemokamai.

Pasirinkite šalį

Vaiko (-ų) gimimo liudijimo (-ų) kopijos.
Santuokos / ištuokos liudijimo kopija.
Darbo sutarties kopija.
Paskutinių 3 turimų algalapių kopijos.

Gali būti reikalingi ir kiti dokumentai, priklausomai nuo kiekvieno kliento asmeninės situacijos.

Kindergeld Vokietijoje mokama iki 18 metų. Jei suėjus 18 metų vaikas mokosi ar studijuoja – yra galimybė gauti vaiko pinigus iki kol sukaks 25 metai arba kol mokysis. Taip pat galima gauti vaiko pinigus, jei vaikas yra vyresnis nei 18 metų ir ne vyresnis ne 21 metai ir yra registruotas užimtumo tarnyboje, kaip ieškantis darbo.

Kindergeld vaiko pinigų gavimo procesas trunka 6–12 mėn. nuo dokumentų ir duomenų pateikimo „Tax Back Solution“.

Dėl vaiko pinigų (Kindergeld) gavimo galima kreiptis iškart pradėjus dirbti Vokietijoje, kai sudaroma darbo sutartis. Vyrauja mitas, kad reikia palaukti 2–3 mėnesius nuo darbo pradžios, tai netiesa.

Svarbu: 

Svarbu atkreipti dėmesį, šie pinigai Vokietijoje mokami tik už 6 mėnesius atgal nuo prašymo pateikimo Vokietijos šeimų kasoms (Familienkasse). Kas yra Vokietijos šeimų kasos (Familienkasse)? Tai institucija, atsakinga už vaiko pinigų (Kindergeld) paskyrimą ir mokėjimą Vokietijoje.

 • Vaiko pinigus gali gauti asmenys, kurie dirba Vokietijoje, o jų vaikai gyvena Lietuvoje. Informacija, kad vaiko pinigus galima gauti tik tokiu atveju, jei vaikai gyvena Vokietijoje, yra klaidinga.
 • Vaiko pinigus gali gauti ne tik asmenys, turintys registruotą gyvenamą vietą Vokietijoje. Kindergeld pinigai gali būti skiriami ir tuomet, kai asmuo neturi registruotos gyvenamosios vietos Vokietijoje, bet dirba ir moka pajamų mokesčius Vokietijoje – kai taikomas neribotas apmokestinimo tipas Vokietijoje (visame pasaulyje gautos pajamos turi būti 90% Vokietijoje). Dažnai tam, kad įrodyti neribotą apmokestinimą, reikia deklaruoti pajamas Vokietijoje, tačiau nesijaudinkite, jei reikės pagalbos šiuo klausimu, suteiksime paslaugas ir deklaruojant pajamas Vokietijoje.
 • Vaiko pinigus taip pat gali gauti ir asmenys, dirbantys Vokietijoje su lietuviška darbo sutartimi komandiruočių principu. Svarbu, kad pajamų mokesčiai būtų mokami Vokietijoje ir jiems būtų taikomas anksčiau minėtas neriboto apmokestinimo tipas.
 • Vaiko pinigus gali gauti asmenys, kurie yra išsituokę, o vaikas gyvena su vienu iš tėvų bendrame namų ūkyje, o kitas tėvas dirba Vokietijoje.

Vaiko pinigai Norvegijoje

Barnetrygd ir Kontantstøtte išmokos

Vaiko (-ų) gimimo liudijimo (-ų) kopijos.
Santuokos / ištuokos liudijimo kopija.
Darbo sutarties kopija.
Visų turimų algalapių kopijos.

Ir kiti dokumentai priklausomai nuo kiekvieno kliento asmeninės situacijos.

Vaiko pinigų gavimo procesas gali trukti 6–12 mėn. nuo dokumentų ir duomenų pateikimo įmonei „Tax Back Solution“.
Dėl vaiko pinigų gavimo galima kreiptis iškart pradėjus dirbti Norvegijoje, kai sudaroma darbo sutartis. Vyrauja mitas, kad reikia palaukti 2–3 mėnesius nuo darbo pradžios.

Svarbu: Atkreipkite dėmesį, kad vaiko pinigai (KONTANTSTØTTE) mokami tik už 3 mėnesius atgal nuo prašymo pateikimo Norvegijos NAV institucijai. Paprasti vaiko pinigai (BARNETRYGD) mokami 3 metai atgal nuo paraiškų pateikimo.

BARNETRYGD išmoka. Šią išmoką už vaiką galite gauti: nuo vaiko gimimo datos arba nuo to laiko, kai su vaiku atvykote į Norvegiją, arba kai pradėjote dirbti Norvegijoje. Išmokos vaikui (BARNETRYGD) skiriamos iki kol vaikui sukanka 18 metų imtinai.

UTVIDET BARNETRYGD išmoka. Šią dvigubą išmoką už vaiką vienišiems tėvams galite gauti: nuo vaiko gimimo datos arba nuo to laiko, kai su vaiku atvykote į Norvegiją, arba kai pradėjote dirbti Norvegijoje, arba kai tapote vienišu tėvu / mama. Išmokos vaikui (Utvidet Barnetrygd) skiriamos iki vaikui sukanka 18 metų imtinai.

KONTANTSTØTTE išmoka. KONTANTSTØTTE vaiko priežiūros išmoka skiriama 13–23 mėn. amžiaus vaikams, jeigu vaikas nelanko darželio arba lanko darželį iki 32 valandų per savaitę. Išmoka skiriama daugiausiai 11 mėnesių.

BARNETRYGD, KONTANTSTØTTE, UTVIDET BARNETRYGD išmokos vaikui Norvegijoje gali būti mokamos pagal NAV institucijos nustatytą tvarką, jeigu esate ES šalies pilietis ir dirbate Norvegijoje, o Jūsų šeima gyvena Norvegijoje arba gimtojoje (ES) šalyje.

Norvegijoje mokama BARNETRYGD vaiko pinigų suma vienam vaikui per mėnesį šiuo metu yra iki 1676 NOK (priklausomai nuo vaiko amžiaus). KONTANTSTØTTE vaiko priežiūros išmoka siekia 7500 NOK/mėn.

Tai – papildomi pinigai, skiriami šeimai, kurie padeda palengvinti kasdienybę.

Vaiko (-ų) gimimo liudijimo (-ų) kopijos.
Santuokos / ištuokos liudijimo kopija.
Darbo sutarties kopija.
Paskutinių 3 turimų algalapių kopijos.

Ir kiti dokumentai priklausomai nuo kiekvieno kliento asmeninės situacijos.

Vaiko pinigai Suomijoje mokami už vaikus  iki 17 metų.

Išmokos dydis nuo 94,88 EUR/mėn.
Vaiko priežiūros pinigai mokami už vaikus  iki 3 metų amžiaus. Išmokos dydis nuo 338,34 EUR/mėn.

Vaiko pinigų gavimo procesas trunka apie 6 mėn. nuo dokumentų ir duomenų pateikimo „Tax Back Solution“.


Dėl vaiko pinigų gavimo galima kreiptis iškart pradėjus dirbti Suomijoje, kai sudaroma darbo sutartis. Vyrauja mitas, kad reikia palaukti 2–3 mėnesius nuo darbo pradžios. 

Svarbu: 

Vaiko išmokas ir vaiko priežiūros išmokas galite gauti už praėjusius 6 mėnesius nuo paraiškų pateikimo datos atsakingai Suomijos KELA institucijai.

Jeigu esate ES šalies pilietis ir dirbate Suomijoje, o Jūsų šeima (vaikas (-ai) gyvena gimtojoje (ES) šalyje, galite gauti išmokas už vaiką.

Kodėl verta rinktis Tax Back Solutions:

 • Suteikiame nemokamas konsultacijas visais klausimais, susijusiais su vaiko pinigų tvarkymu ir padedame gauti reikiamus dokumentus;
 • Pasirūpinsime reikalingų dokumentų vertimais nemokamai;
 • Administruojame ir atsakome į visus laiškus gautus dėl vaiko pinigų iš atitinkamos šalies atsakingos institucijos;
 • Netaikome išankstinio paslaugos mokesčio už suteiktą paslaugą ir atsiskaitote už paslaugas tik tuomet, kai gaunate pirmą vaiko pinigų išmoką;
 • Vaiko pinigų išmokų tvarkymo procesas trunka apie 6–12 mėn., priklausomai nuo atitinkamos institucijos užimtumo ir Jūsų individualios situacijos;
 • Jei gaunate vaiko pinigus Lietuvoje arba pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus Jums priklauso vaiko pinigai Lietuvoje, tuomet užsienio šalies atitinkama institucija Jums mokės vaiko pinigų skirtumą.
 • Norint gauti vaiko pinigus dirbant kitoje šalyje, nebūtina joje turėti registruotą gyvenamąją vietą.
 • Vaiko pinigus iš užsienio šalies galima gauti ir tuo atveju, kai tik vienas iš tėvų dirba užsienyje (pvz., jei esate išsiskyrę arba nesusituokę).
 • Po vaiko pinigų išmokų paskyrimo sutvarkymo, toliau rūpinamės Jūsų byla ir vos gavus užklausą, padedame išspręsti kilusias bėdas.

REGISTRACIJOS ANKETA VAIKO PINIGAMS UŽSIENYJE

comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.