Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio

Mokesčių konsultacijos yra nemokamos

1100
EUR

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

1100
EUR

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos

Darbas Vokietijoje ir mokesčių grąžinimas iš Vokietijos. Permokėtas pajamų mokestis: kas gali jį susigrąžinti? 

Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos. Deklaruokite pajamas Vokietijoje ir susigrąžinkite Jums priklausančius pinigus jau dabar. Mokesčių deklaravimas ir susigrąžinimas iš Vokietijos  galimas už paskutinius 4 metus.

Susigrąžinkite permokėtą pajamų mokestį jau dabar! Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos, pažįstant šalies įstatymus, mokesčių deklaravimo ir susigrąžinimo procedūras – nėra sudėtingas procesas. Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai padedame susigrąžinti mokesčių permokas Vokietijoje. Darbas Vokietijoje: mokesčių deklaravimas ir mokesčių grąžinimas iš Vokietijos, išmokos turintiems vaikų (vaiko pinigai, Kindergeld). 

Skaičiuoklė

Mokesčių grąžinimas
iš Vokietijos

Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos. Kaip viskas vyksta?

Dirbate ar dirbote Vokietijoje per paskutinius 4 metus? Nepalikite permokėtų mokesčių ir jums priklausančių pinigų nesusigrąžintų, atgaukite juos dabar! Patikėkite mokesčių grąžinimo procesą ilgametę patirtį šioje srityje turintiems ekspertams „Tax Back Solution” ir susigrąžinkite maksimalią sumą. Padėsime jums ne tik parengti, bet ir surinkti trūkstamus dokumentus, pasirūpinsime visu deklaravimo ir grąžinimo procesu, o už paslaugą mokėsite tik sėkmės atveju.

Mokesčių konsultacijos dėl mokesčių susigrąžinimo dirbantiems ar dirbusiems užsienyje – nemokamos. Pajamų deklaravimo ir mokesčių grąžinimo proceso eiga, trukmė, reikalingi dokumentai bei paslaugų kainoraštis – lentelėje žemiau.

Padedame ne tik mokesčių susigrąžinimo klausimais, bet ir vaiko išmokų (vaiko pinigai, Kindergeld). Vaiko pinigai Vokietijoje, išmokos. Daugiau informacijos.

Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos. Proceso eiga:

 1. Užpildykite registracijos formą.
 2. Gavę jūsų registracijos duomenis, susisieksime su jumis per vieną darbo dieną ir aptarsime pajamų deklaravimui Vokietijoje aktualią informaciją, būtinus dokumentus ir papildomų išmokų galimybes (pvz., kindergeld).
 3. Atsiųsime jums registracijos formas ir visus reikiamus dokumentus pasirašyti ir pradėti mokesčių grąžinimo iš Vokietijos procesą.
 4. Užpildytus ir pasirašytus dokumentus išsiųskite mums registruotu paštu Tax Back Solution Vytauto pr. 27-324, Kaunas LT44352, arba atneškite į artimiausią Tax Back Solution atstovybę.
 5. Gavę pasirašytus dokumentus, informuosime jus el. paštu apie permokėtų mokesčių grąžinimo iš Vokietijos proceso pradžią.
 6. Įprastai Finanzamt mokesčių institucija mokesčių permoką grąžina tiesiogiai į kliento banko sąskaitą, o mes pagal sudarytą paslaugų teikimo sutartį išrašome sąskaitą už paslaugas. Gavę mokesčių permoką, susisieksite su „Tax Back Solution“ komanda ir sumokėsite numatytą mokestį už pajamų  deklaravimo ir/ar permokos grąžinimo paslaugą.

Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos. Reikalingi dokumentai:

Vokietijos mokesčių deklaracija pradedama nuo deklaracijos pateikimo Vokietijos mokesčių inspekcijai. Mokesčių grąžinimo procesui prireiks šių dokumentų:

 1. Paso/asmens tapatybės kortelės kopija.
 2. LOHNSTEUERBESCHEINIGUNG formos iš visų darbdavių. Šis dokumentas yra metinė mokesčių ataskaita, kurią mokestinių metų pabaigoje arba asmeniui išėjus iš darbo turėtų parengti jūsų darbdavys. Jei šios formos neturite – PASKUTINIAI ALGALAPIAI iš visų darbdavių.
 3. Pažyma apie Lietuvoje gautas pajamas  EU/EWR (ES/EEE), Pažyma būtinai turi būti patvirtinta Lietuvos mokesčių inspekcijos ( VMI). Šią pažymą turite atsispausdinti, užpildyti  ir pristatyti patvirtinimui į Lietuvos mokesčių inspekciją savo miesto skyriuje.

Neturite visų reikiamų dokumentų? Kreipkitės į mus – mielai jums patarsime, kaip gauti trūkstamus dokumentus.

Mokesčių susigrąžinimas iš Vokietijos. Grąžinimo trukmė:

Priklausomai nuo individualios situacijos, mokesčių susigrąžinimas iš Vokietijos gali užtrukti nuo 3 iki 6 mėn. nuo dokumentų ir duomenų pateikimo „Tax Back Solution“ atstovams. Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, dažniausiai praktikoje pasitaikantis terminas, kuris gali nesutapti su jūsų individualiu mokestinių permokų grąžinimo atveju.

Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos. Paslaugų kaina:

 • 10% nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 45 EUR už kiekvienus mokestinius metus.
 • Papildomas mokestis – 12 EUR už kiekvieną rastą dokumentą.
 • Deklaracijos be grąžinimos sumos pateikimas (nulinės deklaracijos) – 45 EUR.

Taikome 20% nuolaidą studentams, sutarties pasirašymo metu turintiems galiojantį LSP pažymėjimą.

D.U.K (dažniausiai užduodami klausimai)

Darbas Vokietijoje, mokesčių deklaravimas ir mokesčių grąžinimas iš Vokietijos

 • Jei keliavote iš Vokietijos į gimtąją šalį ir atgal (lėktuvu arba automobiliu), turėtos išlaidos gali būti įtrauktos į Jūsų mokesčių deklaraciją.

 • Jei Jūsų darbdavys nemokėjo už keliones nuo gyvenamosios vietos Vokietijoje iki darbo vietos Vokietijoje, tuomet patirtas išlaidas galite įtraukti į savo mokesčių deklaraciją.
 • Jei darbo metu Vokietijoje mokėjote būsto nuomą, turėtos išlaidos gali būti įtrauktos į Jūsų mokesčių deklaraciją.
 • Jei Jūs turite vaiką, kuris studijuoja ir Jūs mokate už jo/jos studijas, patirtas išlaidas galite įtraukti į savo mokesčių deklaraciją.
 • Jei turite vaiką iki 14 metų imtinai ir turėjote išlaidų jo priežiūrai (darželis, užklasinė veikla, auklės paslaugos), turėtas išlaidas galite įtraukti į savo mokesčių deklaraciją.
 • Jei dirbate/dirbote Vokietijoje ir esate/buvote studentas(-ė) bei mokėjote už studijas, patirtas išlaidas galite įtraukti į savo mokesčių deklaraciją.

Priklausomai nuo asmeninės situacijos, Jums gali būti keičiama mokesčių klasė:

 • Jei Jūs esate vienišas tėvas, tuomet Jums gali būti priskirta 2 mokesčių klasė;
 • Jei Jūs esate susituokęs(-usi) ir Jūsų sutuoktinio(-ės) pajamos ES šalyje buvo mažos (pvz.: 2018 metais Jūsų bendros pajamos buvo iki 18 100 EUR), tuomet Jums gali būti priskirta 3 mokesčių klasė;
 • Jeigu tuo pat metu turite/turėjote daugiau nei vieną darbą, tuomet Jums gali būti priskirta 6 mokesčių klasė.

Vokietijoje, kaip ir daugelyje šalių, yra dviejų tipų mokesčiai, t.y. gyventojų pajamų mokesčiai ir socialinio draudimo mokesčiai. Kas yra socialinio draudimo mokesčiai? Tai  įmokos į pensijų fondą, ligonių kasas ir t.t.  Mokesčių deklaravimas Vokietijoje susijęs tik su pajamų mokesčiais. Socialinio draudimo mokesčiai yra neliečiami, todėl susigrąžinus permokėtus pajamų mokesčius Jūsų pensija nenukentės.

Permokėtų pajamų mokesčių grąžinimas iš Vokietijos neturi jokio įtakos Jūsų ateities darbui Vokietijoje. Jums, kaip Vokietijos valstybės mokesčių mokėtojui, priklauso teisė susigrąžinti pajamų mokesčių permoką.

Vokietijoje, kaip ir daugelyje šalių, yra dviejų tipų mokesčiai, t.y. gyventojų pajamų mokesčiai ir socialinio draudimo mokesčiai. Socialiniai draudimo mokesčiai yra negrąžinami. Susigrąžinti galite permokėtus pajamų mokesčius. Pavyzdžiui, jei Jūsų  uždirbta pajamų suma per 2022 metais buvo iki 10347 Eur ir mažiau atskaičiavus neapmokestinamą pajamų dydį, tuomet galite susigrąžinti visus sumokėtus pajamų mokesčius. 

Paslaugos mokestis yra 10% nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 45 EUR už kiekvienus mokestinius metus. Deklaracijos be grąžinamos sumos (nulinės deklaracijos) pateikimo kaina – 45 EUR.

Permokėti pajamų  mokesčiai iš Vokietijos mokesčių institucijos (Finanzamt) bus sugrąžinti tiesiogiai į Jūsų banko sąskaitą. Kitaip tariant pinigai nepervedami į mūsų įmonės sąskaitą.

Netaikome išankstinio paslaugos mokesčio. Paslaugos mokestis su sugrąžintus permokėtus pajamų  mokesčius mokamas proceso pabaigoje, kai jus gaute sugrąžintą sumą į savo banko sąskaitą.

Lohnsteuerklasse I. Suteikiama:

– Nesusituokusiems vyrams ir moterims;
– Susituokusiems, bet ilgą laiką gyvenantiems  atskirai arba jei vienas iš sutuoktinių negyvena – Vokietijoje, arba santuoką nutraukusiems asmenims;

– Našlėms/našlėms.

Lohnsteuerklasse II. Suteikiama:
– Tos pačios kategorijos kaip Lohnsteuerklasse I Vokietijos gyventojams, tačiau turintiems vienišų tėvų statusą.

Lohnsteuerklasse III. Suteikiama:

 • Vokietijos gyventojams, kurie yra susituokę arba turi registruotą partnerystę ir kurių pajamos labai skiriasi (įskaitant sutuoktinio/-ės gaunamas pajamas kitoje šalyje, ne Vokietijoje). 
 • Ši klasė taip pat gali būti taikoma, jei vienas iš sutuoktinių dirba ir gauna pajamas, o kitas nedirba ir negauna pajamų. 

Lohnsteuerklasse IV. Suteikiama:

–  Gyventojams, kurie  yra susituokę arba turi registruotą partnerystę, bet kurių pajamos yra maždaug tokio pačio dydžio.

Lohnsteuerklase V suteikiama:

– Gyventojams, susituokusiems arba turintiems registruotą partnerystę, į šią grupę įeina pilietis, kurio sutuoktinis turi dvigubą apmokestinimo bazę, jeigu šiam asmeniui priskiriama III klasė.

Lohnsteuerklasse VI . Suteikiama:

– Asmenims, kurie dirba keliose įmonėse vienu metu.

2023 metais neapmokestinamas pajamų dydis turintiems mokesčių klasę, I, IV, V ir VI yra 10 347 Eur, turintiems mokesčių III mokesčių klasę 21 264 Eur.

Gyventojų pajamų mokestis Vokietijoje yra nuo 14% iki 45%.  Asmenims, mokantiems mokesčius pagal  I, IV, V ir VI, kurių  metinės pajamos yra nuo 10 632 Eur iki 61 971 Eur,  taikomas 14-42 % gyventojų pajamų mokestis. Jeigu metinės pajamos yra nuo 61 971 Eur iki 277 825 Eur taikomas 42% gyventojų pajamų mokestis. Jeigu metinės pajamos yra 277 825 Eur ir daugiau, taikomas 45% gyventojų pajamų mokestis.

Asmenis, mokantiems mokesčius pagal  III mokesčių klasę, kurių  metinės pajamos yra nuo 21 264 Eur iki 123 942, taikomas 14-42 % gyventojų pajamų mokestis. Jeigu metinės pajamos yra nuo 123 942 Eur iki 555 650 Eur, taikomas 42% gyventojų pajamų mokestis. Jeigu metinės pajamos yra 555 650 Eur ir daugiau, taikomas 45% gyventojų pajamų mokestis.

Užsienio šalyje, ne Vokietijoje, gautoms pajamos  taikomas vadinamasis „Progressionsvorbehalt“ (progresavimo išlyga). Užsienyje gautos pajamos  įtraukiamos į jūsų mokesčių tarifo apskaičiavimą ir apmokestinamos Vokietijoje dalinai. Užsienyje gautoms pajamos taikomas progresinis mokestis.

Pagrįstą nesutikimą su paruošta mokesčių apskaičiavimo ataskaita (Steuerbescheid) galima pateikti per vieną mėnesį nuo Steuerbescheid ataskaitos paruošimo.

Pajamų  mokesčių deklaraciją už  2022 m. metus  turite pateikti iki 2023 m. spalio 2 d. (o ne 2022 m. spalio 31 d., kaip buvo ankstesniais metais). Jeigu pajamų  mokesčių deklaraciją teiksite ne pats, o naudodamasis mokesčių konsultanto ar pajamų mokesčių asociacijos pagalba, tuomet  2022 metų deklaracijos  pateikimo terminas bus pratęstas iki 2024 m. liepos 31 d.

Pajamų mokesčių deklaraciją privalote pateikti: 

– Jei Jūs turite individualią pašalpą (išimtis: invalidumo pašalpa). Dėl to darbdavys už jus kiekvieną mėnesį moka šiek tiek mažesnį atlyginimo mokestį;

– Jei Jūs esate susituokęs (-usi) ir Jūsų partneris apmokestinamas kartu šeimos deklaracija, o jūs turite III ir V arba IV mokesčių klasės derinį su koeficientu arba jei vienas iš jūsų turi VI mokesčių klasę;

– Jei Jūs per mokestinius metus gavote daugiau nei 410 Eur darbo užmokestį pakeičiančių pašalpų, tokių kaip nedarbo išmoką, ligos išmoką, tėvystės išmoką ir t.t. Jei Jūs gaunate papildomų pajamų, nesusijusių su darbo užmokesčiu, kurios viršija 410 Eur, pavyzdžiui, nuomos pajamų;

– Jei Jūs vykdote individualią veiklą ir Jūsų gautos pajamos susijusios su darbo užmokesčiu nebuvo apmokestintos mokestinių metų eigoje;

– Jei jūsų esate pensininkas ir Jūsų gaunamas darbo užmokesčio pajamos viršija bazinę pašalpą.

– Taip pat turite pateikti mokesčių deklaraciją, jei mokesčių inspekcija Jūsų paprašys. Jei tada nepateiksite dokumentų per nustatytą terminą, rizikuojate sumokėti delspinigius ir gauti baudą.

LOHNSTEUERBESCHEINIGUNG forma apie Jūsų pajamas per mokestinius metus Vokietijoje iš visų darbdavių.  Tai oficiali valstybinė forma, kurią Jūs gaunate iš savo darbovietės, pasibaigus mokestiniams metams. Jei šios formos neturite – PASKUTINIAI ALGALAPIAI iš visų darbdavių;

Pažyma EU-EWR( ES/EEE)* patvirtinta VMI.  Pažymoje nurodomos Jūsų  ir Jūsų sutuoktinio-(ės) s turėtos pajamos Lietuvoje.

 „Tax Back Solution” viada stengiasi sugrąžinti savo klientams tike permokėtų pajamų  mokesčių,kiek tai yra įmanoma teisiškai. Sugrąžinama mokesčių suma priklauso nuo tokių veiksnių, kaip:

 • Jūsų šeimyninė padėtis.
 • Jūsų uždarbis.
 • Ar patyrėte kokių nors išlaidų susijusių su darbu Vokietijoje.
 • Kiek ilgai dirbote.

Dirbote Vokietijoje ir nesusigrąžinote mokesčių?

Susisiekite!

Darbas ir mokesčiai Vokietijoje. Naudinga informacija

Vaikų pinigų išmokos Lietuvoje ir užsienyje: esminiai skirtumai bei panašumai

Vaikų pinigų išmokos arba kitaip – vaiko pinigai – tai parama, kuri gali papildyti šeimos biudžetą ir prisidėti prie vaikų poreikių patenkinimo. Ši išmoka aktuali ne tik Lietuvoje įsikūrusiems, bet ir...

Pajamų deklaravimas ir mokesčių grąžinimas: kodėl susidaro mokesčių permoka?

Kas yra mokesčių permoka, kaip ji susidaro ir kokiu būdu susigrąžinti permokėtas lėšas? Pajamų deklaravimas – tai kasmetinė pareiga, aktuali kiekvienam mokesčių mokėtojui. Įprastai, pradėję nuo šalies...

Vaiko pinigų išmokos (Kindergeld) Vokietijoje ir aktualūs pokyčiai: ką svarbu žinoti 2023 metais

Kindergeld 2023 m. – kas šiemet aktualu tėvams, norintiems gauti vaiko pinigus Vokietijoje? Vaiko pinigai Vokietijoje – tai mėnesinė išmoka, kurią skiria Vokietijos šeimų kasa (Familienkasse). Vaiko...

Vaiko pinigai Vokietijoje - Kindergeld. Sužinoti daugiau.

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
VOKIETIJOS

REGISTRACIJOS ANKETA
KINDERGELD

Kokie dokumentai reikalingi Kindergeld išmokai gauti?

 • Tarptautinė vaiko(-ų) gimimo liudijimo forma A iš metrikacijos skyriaus;
 • Tarptautinė santuokos liudijimo forma B;
 • Vaiko(-ų) asmens tapatybės kortelės kopija/-os (jei turi);
 • Abiejų tėvų asmens dokumentų kopijos;
 • Lohnsteuerbescheinigung formos kopija (formą išduoda darbdavys);
 • Algalapiai;
 • Darbo sutarties Vokietijoje kopija;
 • Pažyma apie šeimos deklaruotą gyvenamąją vietą arba šeimos sudėties pažyma iš seniūnijos (svarbu, kad asmens, kuris dirba Vokietijoje ir vaikų, už kuriuos tvarkomos išmokos, gyvenamoji deklaruota vieta būtų bendra);
 • Jei vaiko amžius 18-25 metai, reikalinga pažyma iš mokymosi įstaigos (su tikslia mokslų pradžios ir numatomos pabaigos data), patvirtinanti, kad vaikas mokosi;
 • Pažyma apie registruotą gyvenamosios vietos adresą Vokietijoje (Anmeldung). Jei neturite šio dokumento, pateikite tikslų adresą Vokietijoje;
 • Būsto nuomos Vokietijoje sutarties kopija (Mietvertrag).

Kokie dokumentai reikalingi E106 (S1) / E104 formoms gauti?

 • Paso/ tapatybės kortelės kopija;
 • Paskutinis turimas algalapis.
comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu