Mokesčių grąžinimas iš Airijos

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio

Mokesčių konsultacijos yra nemokamos

800 EUR
Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

800 EUR

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Mokesčių grąžinimas iš Airijos

Darbas Airijoje ir mokesčių grąžinimas iš Airijos. Permokėtas pajamų mokestis: kas gali jį susigrąžinti? 

Darbas Airijoje ir mokesčių grąžinimas iš Airijos. Deklaruokite pajamas Airijoje ir susigrąžinkite Jums priklausančius pinigus jau dabar. Pajamų deklaravimas ir mokesčių susigrąžinimas iš Airijos galimas už paskutinius 4 metus.

Susigrąžinkite permokėtą pajamų mokestį jau dabar! Mokesčių grąžinimas iš Airijos, pažįstant šalies įstatymus, mokesčių deklaravimo ir susigrąžinimo procedūras – nėra sudėtingas procesas. Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai padedame susigrąžinti mokesčių permokas. Darbas Airijoje: mokesčių deklaravimas ir grąžinimas. 

Skaičiuoklė

Mokesčių grąžinimas
iš Airijos

Mokesčių deklaravimas Airijoje, mokesčių grąžinimas iš Airijos. Kaip viskas vyksta?

Dirbate ar dirbote Airijoje per paskutinius 4 metus? Nepalikite permokėtų mokesčių ir jums priklausančių pinigų nesusigrąžintų, atgaukite juos dabar! Patikėkite mokesčių grąžinimo procesą ilgametę patirtį šioje srityje turintiems ekspertams „Tax Back Solution” ir susigrąžinkite maksimalią sumą. Padėsime jums ne tik parengti, bet ir surinkti trūkstamus dokumentus, pasirūpinsime visu deklaravimo ir grąžinimo procesu, o už paslaugą mokėsite tik sėkmės atveju.

Mokesčių konsultacijos dėl mokesčių susigrąžinimo dirbantiems ar dirbusiems užsienyje – nemokamos. Pajamų deklaravimo ir mokesčių grąžinimo proceso eiga, trukmė, reikalingi dokumentai bei paslaugų kainoraštis – lentelėje žemiau.

Mokesčių grąžinimas iš Airijos. Proceso eiga:

  1. Užpildykite registracijos formą.
  2. Gavę jūsų registracijos duomenis, susisieksime su jumis per vieną darbo dieną informuodami apie dokumentus, kuriuos būtina pateikti prieš pradedant pajamų deklaravimo procesą.
  3. Atsiųsime jums registracijos formas ir visus reikiamus dokumentus pasirašymui.
  4. Užpildytus ir pasirašytus dokumentus išsiųskite mums registruotu paštu Tax Back Solution Vytauto pr. 27-324, Kaunas LT44352, arba atneškite į artimiausią Tax Back Solution atstovybę.
  5. Gavę registracijos anketą, informuosime jus el. paštu apie tai, kad pradedamas mokesčių susigrąžinimas iš Airijos.
  6. Įprastai INLAND REVENUE mokesčių institucija mokesčių permoką grąžina tiesiogiai mums, o mes ją iškart pervedame į kliento sąskaitą. Esant poreikiui, galime pervesti pinigus iškart jums, tiesiai į jūsų sąskaitą.

Mokesčių deklaravimas ir susigrąžinimas iš Airijos. Reikalingi dokumentai:

Pirmasis žingsnius pradedant mokesčių deklaravimą ir susigrąžinimą – reikalingų dokumentų pateikimas. Šiam procesui Airijoje reikalingi dviejų tipų dokumentai:

  1. Paso/asmens tapatybės kortelės kopija;
  2. P45/P60 formos iš visų darbdavių arba Employment Detail Summary  Jei šios formos neturite, ruošdamiesi pajamų deklaravimui galite pateikti PASKUTINIUS ALGALAPIUS iš visų darbdavių, su kuriais buvo palaikomi darbo santykiai Airijoje.


Neturite visų reikiamų dokumentų? Kreipkitės į mus – mielai jums patarsime, kaip gauti trūkstamus dokumentus. Už papildomą mokestį (12 EUR už kiekvieną surastą dokumentą), galime padėti gauti P45/P60 formas paprasčiau ir greičiau.

Mokesčių deklaravimas ir susigrąžinimas iš Airijos. Kiek laiko tai trunka?

Pateikus dokumentus ir informaciją „Tax Back Solution“ įmonei, mokesčių permokos grąžinimo procesas trunka nuo 45 iki 90 dienų. Įprastai permoka grąžinama tiesiogiai mums, o tuomet visą sumą pervedame į asmeninę kliento banko sąskaitą.

PASTABA: Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, dažniausiai praktikoje pasitaikantis terminas, kuris gali nesutapti su jūsų individualiu mokestinių permokų grąžinimo atveju. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir jūsų pateiktų dokumentų. Kiekvienas atvejis individualus.

Mokesčių deklaravimas ir grąžinimas iš Airijos. Proceso eiga:

6 % nuo sugrąžintos sumos, bet ne mažiau negu 30 EUR už kiekvienus mokestinius metus.

20 % nuolaida studentams sutarties pasirašymo metu turintiems galiojantį LSP pažymėjimą.

D.U.K (dažniausiai užduodami klausimai)

Mokesčių grąžinimas iš Airijos

Permokėtus pajamų mokesčius iš Airijos galite susigrąžinti už praėjusius ketverius metus.

Mokesčių grąžinimo procesą galime pradėti su tais dokumentais, kuriuos jūs turite ir galite mums pateikti. Svarbu žinoti PPS numerį.

Mokesčių susigrąžinimui reikalingus dokumentus ir užpildytas bei pasirašytas registracijos formas galite atnešti į mūsų centrinį ofisą Kaune arba į Jums artimiausią atstovybę. Taip pat dokumentus galite atsiųsti registruotu paštu į centrinį ofisą Kaune.

Dirbote Airijoje ir nesusigrąžinote mokesčių?

Susisiekite!

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
AIRIJA

comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu