Mokesčių grąžinimas iš Airijos

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio

Mokesčių konsultacijos yra nemokamos

800 EUR

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

800 EUR

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Mokesčių grąžinimas iš Airijos

Darbas Airijoje ir mokesčių grąžinimas iš Airijos. Permokėtas pajamų mokestis: kas gali jį susigrąžinti? 

Darbas Airijoje ir mokesčių grąžinimas iš Airijos. Deklaruokite pajamas Airijoje ir susigrąžinkite Jums priklausančius pinigus jau dabar. Pajamų deklaravimas ir mokesčių susigrąžinimas iš Airijos galimas už paskutinius 4 metus.

Susigrąžinkite permokėtą pajamų mokestį jau dabar! Mokesčių grąžinimas iš Airijos, pažįstant šalies įstatymus, mokesčių deklaravimo ir susigrąžinimo procedūras – nėra sudėtingas procesas. Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai padedame susigrąžinti mokesčių permokas. Darbas Airijoje: mokesčių deklaravimas ir grąžinimas. 

Skaičiuoklė

Mokesčių grąžinimas
iš Airijos

Mokesčių deklaravimas Airijoje, mokesčių grąžinimas iš Airijos. Kaip viskas vyksta?

Dirbate ar dirbote Airijoje per paskutinius 4 metus? Nepalikite permokėtų mokesčių ir jums priklausančių pinigų nesusigrąžintų, atgaukite juos dabar! Patikėkite mokesčių grąžinimo procesą ilgametę patirtį šioje srityje turintiems ekspertams „Tax Back Solution“ ir susigrąžinkite maksimalią sumą. Padėsime jums ne tik parengti, bet ir surinkti trūkstamus dokumentus, pasirūpinsime visu deklaravimo ir grąžinimo procesu, o už paslaugą mokėsite tik sėkmės atveju.

Mokesčių konsultacijos dėl mokesčių susigrąžinimo dirbantiems ar dirbusiems užsienyje – nemokamos. Pajamų deklaravimo ir mokesčių grąžinimo proceso eiga, trukmė, reikalingi dokumentai bei paslaugų kainoraštis – lentelėje žemiau.

D.U.K (dažniausiai užduodami klausimai)

Mokesčių grąžinimas iš Airijos

Permokėtus pajamų mokesčius iš Airijos galite susigrąžinti už praėjusius ketverius metus.

Mokesčių grąžinimo procesą galime pradėti su tais dokumentais, kuriuos jūs turite ir galite mums pateikti. Svarbu žinoti PPS numerį.

Mokesčių susigrąžinimui reikalingus dokumentus ir užpildytas bei pasirašytas registracijos formas galite atnešti į mūsų centrinį ofisą Kaune arba į Jums artimiausią atstovybę. Taip pat dokumentus galite atsiųsti registruotu paštu į centrinį ofisą Kaune.

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
AIRIJA

comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu