Mokesčių susigrąžinimas

Tax Back Solution

Dirbate ar dirbote užsienyje? Ar žinote, kad užsienyje uždirbtų pajamų deklaravimas gali sugrąžinti jums nemažai permokėtų mokesčių? Su „Tax Back Solution” mokesčių susigrąžinimas bus lengvas, sklandus ir rezultatyvus.

Pajamų deklaravimas dirbantiems ar dirbusiems užsienyje, permokėtas pajamų mokestis ir permokėtų mokesčių susigrąžinimas. Jau daugiau nei dešimt metų padedame susigrąžinti permokėtus mokesčius: Norvegijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje, Suomijoje, Airijoje. Pasirinkite aktualią šalį žemiau ir gaukite daugiau išsamios informacijos arba susisiekime ir suteiksime jums visą aktualią informaciją, kaip galime jums padėti susigrąžinti permokėtus mokesčius.

Mokesčių konsultacijos – nemokamai, o už suteiktas paslaugas mokate tik sėkmės atveju, t.y. jums gavus permokėtų mokesčių grąžinimą. 

Pasirinkite šalį

Mokesčių deklaravimui – grąžinimui iš Didžiosios Britanijos yra reikalingi šie dokumentai:

P45 / P60 formos iš visų darbdavių. Jei šios formos neturite – paskutiniai algalapiai iš visų darbdavių.

Mokesčių susigrąžinimas iš Didžiosios Britanijos trunka apie 6–9 mėn. nuo dokumentų ir duomenų pateikimo „Tax Back Solution“.

Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, dažniausiai praktikoje pasitaikantis terminas, kuris gali nesutapti su jūsų individualiu mokestinių permokų grąžinimo atveju. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir jūsų pateiktų dokumentų. Kiekvienas atvejis individualus.

Pajamų deklaravimas ir mokesčių susigrąžinimas iš Didžiosios Britanijos galimas už paskutinius 5 metus. Paprastai mokesčių deklaraciją reikia pateikti  pasibaigus mokestiniams metams  arba kai išvyktama iš šalies iki pasibaigiant mokestiniams metams.

Didžiosios Britanijos mokestiniai metai prasideda balandžio 6 d., o baigiasi balandžio 5 d. (pvz. 2021–2022 mokestinių metų laikotarpis buvo nuo 2021 04 06 iki 2022 04 05).

Dėl mokesčių deklaracijų rekomenduojame kreiptis pasibaigus mokestiniams metams Didžiojoje Britanijoje ir gavus P45 / P60 formą iš darbdavio. Šios formos išduodamos arba pasibaigus mokestiniams metams, arba nutraukus darbo santykius. Rekomenduojame deklaruoti pajamas kaip įmanoma greičiau.

Vidutinė grąžinama permokėtų pajamų mokesčių suma, kurią padedame susigrąžinti savo klientams, deklaruojant pajamas Didžiojoje Britanijoje, yra apie 583 GBP.

SVARBU! Mokesčių grąžinimo procesą pradedame, jei grąžintina suma – ne mažesnė nei 350 GBP.

Mokesčių deklaravimui – grąžinimui iš Airijos yra reikalingi šie dokumentai:

P45 / P60 formos iš visų darbdavių. Jei šios formos neturite – paskutiniai algalapiai iš visų darbdavių.

Mokesčių susigrąžinimas iš Airijos trunka apie 6–9 mėn. nuo dokumentų ir duomenų pateikimo „Tax Back Solution“.

Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, dažniausiai praktikoje pasitaikantis terminas, kuris gali nesutapti su jūsų individualiu mokestinių permokų grąžinimo atveju. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir jūsų pateiktų dokumentų. Kiekvienas atvejis individualus. 

Pajamų deklaravimas ir mokesčių susigrąžinimas iš Airijos galimas už paskutinius 4 metus. Paprastai mokesčių deklaracija Airijoje teikiama pasibaigus mokestiniams metams arba kai išvykstama iš šalies, iki pasibaigiant mokestiniams metams. 

Airijoje mokestiniai metai kaip ir Lietuvoje, sutampa su kalendoriniais metais – prasideda sausio 1 d. ir baigiasi gruodžio 31 d.

Dėl mokesčių deklaracijų rekomenduojame kreiptis pasibaigus mokestiniams metams Airijoje ir gavus P60 formą arba  išvykstant iš šalies nepasibaigus mokestiniams metams  ir gavus P45 formą iš darbdavio. Rekomenduojame deklaruoti pajamas kaip įmanoma greičiau.

Vidutinė grąžinama permokėtų pajamų mokesčių suma, kurią padedame susigrąžinti savo klientams, deklaruojant pajamas Airijos – yra apie 800 Eur.

Mokesčių deklaravimui už praėjusius mokestinius metus reikalinga preliminari mokesčių deklaracija – SKATTEMELDING forma.

Mokesčių deklaravimui už  senesnius mokestinius metus nei praėjusieji, reikalinga SKATTEOPPGJØR forma. Abi formas galima rasti prisijungus prie Skatteetaten (Norvegijos mokesčių institucija). Reikalinga turėti prisijungimo priemones, tokia kaip MINI ID kodai ir kt.

  • Jeigu permoka grąžinama už praėjusius  mokestinius metus, Norvegijos mokesčių inspekcija  permokėtus pajamų mokesčius išmoka nuo kovo mėn. pabaigos iki lapkričio pabaigos. Permoka išmokama tik tuomet, kai Skatteetaten paruošia galutinę mokesčių deklaraciją. 
  • Jeigu permoka grąžinama už ankstesnius nei praėjusieji mokestinius metus, procesas trunka apie 3–4 mėn. nuo dokumentų ir informacijos pateikimo „Tax Back Solution“ įmonei.

PASTABA:
Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, praktikoje dažniausiai pasikartojantis periodas, kuris gali nesutapti su Jums grąžinamų permokėtų mokesčių laikotarpiu. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir Jūsų pateiktų dokumentų. Kiekvienas atvejis yra individualus.

Norvegijos mokesčių deklaracija galima už paskutinius 3 metus. Kiekvienų metų kovo mėnesio viduryje Norvegijos mokesčių institucija (Skatteetaten) suformuoja preliminarią mokesčių deklaraciją, preliminarią mokesčių deklaraciją reikia patikrinti, papildyti iki balandžio 30d.
Jei nespėjama deklaracijos patikrinti, papildyti galimas deklaracijos  pateikimo datos atidėjimas.

Dėl mokesčių deklaracijų rekomenduojame kreiptis iš karto, kai tik gaunama preliminari mokesčių deklaracija.

Vidutinė grąžinama permokėtų pajamų mokesčių suma, kurią padedame susigrąžinti savo klientams, deklaruojant pajamas Norvegijoje, yra apie 15000 Eur.