Mokesčių grąžinimas iš Suomijos

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio

Mokesčių konsultacijos yra nemokamos

450 EUR

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

450 EUR

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Mokesčių grąžinimas iš Suomijos

Darbas Suomijoje ir mokesčių grąžinimas iš Suomijos. Permokėtas pajamų mokestis: kas gali jį susigrąžinti?

Mokesčių grąžinimas iš Suomijos, dirbantiems ir dirbusiems šioje šalyje paskutinius  4 metus. Pateikite mokesčių deklaraciją Suomijos mokesčių inspekcijai Vero Skatt ir susigrąžinkite permokėtą pajamų mokestį jau dabar! Mokesčių grąžinimas iš Suomijos, pažįstant šalies įstatymus, mokesčių deklaravimo ir susigrąžinimo procedūras – nėra sudėtingas procesas. Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai padedame susigrąžinti permokėtus mokesčius Suomijoje. Darbas Suomijoje: mokesčių deklaravimas Veros Skatt ir mokesčių susigrąžinimas, išmokos turintiems vaikų (vaiko pinigai Suomijoje). 

Skaičiuoklė

Mokesčių gražinimas
iš Suomijos

Mokesčių deklaravimas ir mokesčių grąžinimas iš Suomijos: kaip viskas vyksta?

Dirbate ar dirbote Suomijoje per paskutinius 4 metus? Nepalikite permokėtų mokesčių ir jums priklausančių pinigų nesusigrąžintų, atgaukite juos dabar! Patikėkite mokesčių grąžinimo procesą ilgametę patirtį šioje srityje turintiems ekspertams „Tax Back Solution“ ir susigrąžinkite maksimalią sumą. Padėsime jums ne tik parengti, bet ir surinkti trūkstamus dokumentus, pasirūpinsime visu deklaravimo ir grąžinimo procesu, o už paslaugą mokėsite tik sėkmės atveju.

Mokesčių konsultacijos dėl mokesčių susigrąžinimo dirbantiems ar dirbusiems užsienyje – nemokamos. Pajamų deklaravimo (Vero Skatt) ir mokesčių grąžinimo proceso eiga, trukmė, reikalingi dokumentai bei paslaugų kainoraštis – lentelėje žemiau.

Padedame ne tik mokesčių susigrąžinimo klausimais, bet ir vaiko išmokų (vaiko pinigai). Vaiko pinigai Suomijoje, išmokos. Daugiau informacijos.

D.U.K (dažniausiai užduodami klausimai)

Mokesčių grąžinimas iš Suomijos

Pinigus galima gauti į pasirinktą banko sąskaitą. Jei sąskaita ne suomiška, norint ją užregistruoti, bus būtina pateikti dokumentus, įrodančius, kad esate banko sąskaitos savininkas, iš savo banko. Dokumentas turi būti originalus, su banko darbuotojo antspaudu ir parašu, bei ne senesnis nei 6 mėnesiai.

Tokias atvejais svarbu, jog asmuo turėtų suomišką identifikacijos numerį henkilötunnus. Tuomet siunčiame užklausą į VERO SKATT instituciją ir bandome gauti informaciją kiekvieno asmens individualiu atveju.

Jei patikrinus matote, jog informacija teisinga ir nenorite atlikti jokių korekcijų, nieko daryti nereikia. Tokiu atveju Suomijos mokesčių institucija traktuos, jog duomenis patvirtinote.

Nėra vienos nustatytos tikslios datos, tačiau mokėjimai paprastai atliekami periodiškai nuo liepos iki gruodžio mėnesio. Jei nurodytu periodu pavedimo negavote, gali būti individuali priežastis ir kiekvieną atvejį reikia tikrinti (galbūt nesate užregistravęs savo banko sąskaitos).

Vaiko pinigai Suomijoje. Sužinoti daugiau.

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
SUOMIJOS

REGISTRACIJOS ANKETA VAIKO PINIGAMS IŠ SUOMIJOS

Kokie dokumentai reikalingi Suomijos vaiko pinigams gauti?

  • Asmens dokumento kopija;
  • Santuokos liudijimo kopija;
  • Vaiko (ų) gimimo kopijos;
  • Darbo sutarties kopijos.
comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu