Mokesčių grąžinimas iš Suomijos

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio

Mokesčių konsultacijos yra nemokamos

450 EUR

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

450 EUR

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Mokesčių grąžinimas iš Suomijos

Darbas Suomijoje ir mokesčių grąžinimas iš Suomijos. Permokėtas pajamų mokestis: kas gali jį susigrąžinti?

Mokesčių grąžinimas iš Suomijos, dirbantiems ir dirbusiems šioje šalyje paskutinius  4 metus. Pateikite mokesčių deklaraciją Suomijos mokesčių inspekcijai Vero Skatt ir susigrąžinkite permokėtą pajamų mokestį jau dabar! Mokesčių grąžinimas iš Suomijos, pažįstant šalies įstatymus, mokesčių deklaravimo ir susigrąžinimo procedūras – nėra sudėtingas procesas. Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai padedame susigrąžinti permokėtus mokesčius Suomijoje. Darbas Suomijoje: mokesčių deklaravimas Veros Skatt ir mokesčių susigrąžinimas, išmokos turintiems vaikų (vaiko pinigai Suomijoje). 

Skaičiuoklė

Mokesčių gražinimas
iš Suomijos

Mokesčių deklaravimas ir mokesčių grąžinimas iš Suomijos: kaip viskas vyksta?

Dirbate ar dirbote Suomijoje per paskutinius 4 metus? Nepalikite permokėtų mokesčių ir jums priklausančių pinigų nesusigrąžintų, atgaukite juos dabar! Patikėkite mokesčių grąžinimo procesą ilgametę patirtį šioje srityje turintiems ekspertams „Tax Back Solution” ir susigrąžinkite maksimalią sumą. Padėsime jums ne tik parengti, bet ir surinkti trūkstamus dokumentus, pasirūpinsime visu deklaravimo ir grąžinimo procesu, o už paslaugą mokėsite tik sėkmės atveju.

Mokesčių konsultacijos dėl mokesčių susigrąžinimo dirbantiems ar dirbusiems užsienyje – nemokamos. Pajamų deklaravimo (Vero Skatt) ir mokesčių grąžinimo proceso eiga, trukmė, reikalingi dokumentai bei paslaugų kainoraštis – lentelėje žemiau.

Padedame ne tik mokesčių susigrąžinimo klausimais, bet ir vaiko išmokų (vaiko pinigai). Vaiko pinigai Suomijoje, išmokos. Daugiau informacijos.

Mokesčių susigrąžinimas iš Suomijos. Proceso eiga:

 1. Užpildykite registracijos formą.
 2. Gavę Jūsų registracijos duomenis, susisieksime su Jumis per vieną darbo dieną ir aptarsime Jūsų situacijai aktualius niuansus, mokesčių deklaracijai būtinų dokumentų poreikį.
 3. Atsiųsime jums registracijos formas ir visus reikiamus dokumentus pasirašymui.
 4. Užpildytus ir pasirašytus dokumentus išsiųskite mums registruotu paštu, adresu: Tax Back Solution Vytauto pr. 27-324, Kaunas LT44352, arba atneškite į artimiausią Tax Back Solution atstovybę.
 5. Gavę registracijos anketą, informuosime jus el. paštu apie tai, kad pradedamas mokesčių susigrąžinimas iš Suomijos.
 6. Suomijos mokesčių institucija sugrąžintus mokesčius išmokės tiesiogiai į Jūsų sąskaitą. Gavę pinigus turite susisiekti su „Tax Back Solution“ įmone ir sumokėti numatytą paslaugos mokestį.

Mokesčių susigrąžinimas iš Suomijos. Reikalingi dokumentai:

Kiekvienas mokesčių mokėtojas, kurio pajamų šaltinis – darbas Suomijoje, turi teisę susigrąžinti dalį pajamų mokesčio permokos už pastaruosius metus. Pajamų deklaravimui prireiks šių dokumentų:
1. Paso/asmens tapatybės kortelės kopija;
2. Dokumentai apie Jūsų gautas pajamas:
⏺ VEROILMOITUS 2022 forma
⏺ VEROTUSPÄÄTÖS forma, jeigu grąžinimas vykdomas už 2019, 2020, 2021 mokestinius metus.
3. Banko sąskaitą patvirtinantis dokumentas iš banko su darbuotojo antspaudu, ne senesnis nei 6 mėnesiai (originalas).

Mokesčių grąžinimas iš Suomijos. Kiek trunka grąžinimas?:

Pateikus dokumentus „Tax Back Solution“ komandai, permoka už pajamų mokestį Suomijoje grąžinama per 3-4 mėnesius. Numatytą paslaugos mokestį turėsite sumokėti tik tuomet, kai gausite pinigus į asmeninę banko sąskaitą.

PASTABA: Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, dažniausiai praktikoje pasitaikantis terminas, kuris gali nesutapti su jūsų individualiu mokestinių permokų grąžinimo atveju. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir jūsų pateiktų dokumentų. Kiekvienas atvejis individualus.

Mokesčių susigrąžinimas iš Švedijos. Kiek kainuoja?

 • 10% nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 45 EUR už kiekvienus mokestinius metus.
 • Papildomas mokestis – 12 EUR už kiekvieną rastą dokumentą.
 • Deklaracijos be grąžinamos sumos pateikimas (nulinės deklaracijos) – 45 EUR.

D.U.K (dažniausiai užduodami klausimai)

Mokesčių grąžinimas iš Suomijos

Pinigus galima gauti į pasirinktą banko sąskaitą. Jei sąskaita ne suomiška, norint ją užregistruoti, bus būtina pateikti dokumentus, įrodančius, kad esate banko sąskaitos savininkas, iš savo banko. Dokumentas turi būti originalus, su banko darbuotojo antspaudu ir parašu, bei ne senesnis nei 6 mėnesiai.

Tokias atvejais svarbu, jog asmuo turėtų suomišką identifikacijos numerį henkilötunnus. Tuomet siunčiame užklausą į VERO SKATT instituciją ir bandome gauti informaciją kiekvieno asmens individualiu atveju.

Jei patikrinus matote, jog informacija teisinga ir nenorite atlikti jokių korekcijų, nieko daryti nereikia. Tokiu atveju Suomijos mokesčių institucija traktuos, jog duomenis patvirtinote.

Nėra vienos nustatytos tikslios datos, tačiau mokėjimai paprastai atliekami periodiškai nuo liepos iki gruodžio mėnesio. Jei nurodytu periodu pavedimo negavote, gali būti individuali priežastis ir kiekvieną atvejį reikia tikrinti (galbūt nesate užregistravęs savo banko sąskaitos).

Dirbote Suomijoje ir nesusigrąžinote mokesčių?

Susisiekite!

Vaiko pinigai Suomijoje. Sužinoti daugiau.

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
SUOMIJOS

REGISTRACIJOS ANKETA VAIKO PINIGAMS IŠ SUOMIJOS

Kokie dokumentai reikalingi Suomijos vaiko pinigams gauti?

 • Asmens dokumento kopija;
 • Santuokos liudijimo kopija;
 • Vaiko (ų) gimimo kopijos;
 • Darbo sutarties kopijos.
comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu