Mokesčių grąžinimas iš Švedijos

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Mokesčių konsultacijos yra nemokamos

8600 SEK

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

8600 SEK

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Mokesčių grąžinimas iš Švedijos

Darbas Švedijoje ir mokesčių grąžinimas iš Švedijos. Permokėtas pajamų mokestis: kas gali jį susigrąžinti?

Darbas Švedijoje ir mokesčių grąžinimas iš Švedijos. Deklaruokite pajamas Švedijoje ir susigrąžinkite Jums priklausančius pinigus jau dabar. Pajamų deklaravimas ir mokesčių susigrąžinimas iš Švedijos galimas už paskutinius 5 metus.

Susigrąžinkite permokėtą pajamų mokestį jau dabar! Mokesčių grąžinimas iš Švedijos, pažįstant šalies įstatymus, mokesčių deklaravimo ir susigrąžinimo procedūras – nėra sudėtingas procesas. Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai padedame susigrąžinti mokesčių permokas. Darbas Švedijoje: mokesčių deklaravimas ir grąžinimas. 

Švedijos mokesčių skaičiuoklė

Mokesčių gražinimas
iš Švedijos

Mokesčių deklaravimas Švedijoje, mokesčių grąžinimas iš Švedijos. Kaip viskas vyksta?

Dirbate ar dirbote Švedijoje per paskutinius 5 metus? Nepalikite permokėtų mokesčių ir jums priklausančių pinigų nesusigrąžintų, atgaukite juos dabar! Patikėkite mokesčių grąžinimo procesą ilgametę patirtį šioje srityje turintiems ekspertams „Tax Back Solution“ ir susigrąžinkite maksimalią sumą. Padėsime jums ne tik parengti, bet ir surinkti trūkstamus dokumentus, pasirūpinsime visu deklaravimo ir grąžinimo procesu, o už paslaugą mokėsite tik sėkmės atveju.

Mokesčių konsultacijos dėl mokesčių susigrąžinimo dirbantiems ar dirbusiems užsienyje – nemokamos. Pajamų deklaravimo ir mokesčių grąžinimo proceso eiga, trukmė, reikalingi dokumentai bei paslaugų kainoraštis – lentelėje žemiau.

D.U.K (dažniausiai užduodami klausimai)

Mokesčių grąžinimas iš Švedijos

Pinigus galima gauti į pasirinktą banko sąskaitą. Jei sąskaita ne švediška, norint ją užregistruoti, bus būtina pateikti dokumentus, įrodančius, kad esate banko sąskaitos savininkas, iš savo banko. Dokumentas turi būti originalus, su banko darbuotojo antspaudu ir parašu, bei ne senesnis nei 6 mėnesiai. Skenuoto dokumento Švedijos mokesčių institucija nepriima.

Taip, paprastai Švedijos mokesčių institucija aiškiai nustato datą, iki kurios turite jai nusiųsti pasirašytą deklaraciją (pvz. deklaracijos už 2020 metus grąžinimo terminas – iki gegužės 3 d.).

Pastaraisiais metais Švedijos mokesčių institucija asmenims, kurie laiku negrąžina pasirašytų deklaracijų, taiko 2500 sek baudą už vėlavimą. Jei turite grąžintiną mokesčių sumą, bauda bus nuskaičiuota nuo jos. Jei grąžinimo nėra, gali tekti sumokėti vėlavimo mokestį atskirai.

Taip, tai labai svarbu. Visi svarbūs dokumentai bus siunčiami tuo adresu, kurį paskutinį kartą užregistravote. Jei žinote, kad tuo adresu siunčiami pranešimai Jūsų nepasieks, tačiau norite juos gauti, būtinai nurodykite naują adresą. Dažnai pasitaiko, jog pirminių deklaracijų, kurias būtina pasirašius sugrąžinti Švedijos mokesčių institucijai, asmuo negauna vien todėl, kad jos siunčiamos adresu, kuriame jis/ji jau nebegyvena.

Tokiu atveju svarbu žinoti savo švedišką identifikacijos numerį. Tuomet siunčiame užklausas ir bandome išsiaiškinti asmens situaciją. Be minėto numerio Švedijos mokesčių institucija dažniausiai savo sistemose negali rasti duomenų apie asmenį.

Jeigu per paskutinius 5 metus dirbote ar tebedirbate Švedijoje, pateikite deklaraciją ir susigrąžinkite permokėtus pajamų mokesčius jau dabar!

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
ŠVEDIJOS

Kokie dokumentai reikalingi E106 (S1) / E104 formoms gauti?

  • Paso/ tapatybės kortelės kopija;
  • Darbo sutarties kopija.
comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu