Mokesčių grąžinimas iš Švedijos

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Mokesčių konsultacijos yra nemokamos

8600 SEK
Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

8600 SEK

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Mokesčių grąžinimas iš Švedijos

Darbas Švedijoje ir mokesčių grąžinimas iš Švedijos. Permokėtas pajamų mokestis: kas gali jį susigrąžinti?

Darbas Švedijoje ir mokesčių grąžinimas iš Švedijos. Deklaruokite pajamas Švedijoje ir susigrąžinkite Jums priklausančius pinigus jau dabar. Pajamų deklaravimas ir mokesčių susigrąžinimas iš Švedijos galimas už paskutinius 5 metus.

Susigrąžinkite permokėtą pajamų mokestį jau dabar! Mokesčių grąžinimas iš Švedijos, pažįstant šalies įstatymus, mokesčių deklaravimo ir susigrąžinimo procedūras – nėra sudėtingas procesas. Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai padedame susigrąžinti mokesčių permokas. Darbas Švedijoje: mokesčių deklaravimas ir grąžinimas. 

Švedijos mokesčių skaičiuoklė

Mokesčių gražinimas
iš Švedijos

Mokesčių deklaravimas Švedijoje, mokesčių grąžinimas iš Švedijos. Kaip viskas vyksta?

Dirbate ar dirbote Švedijoje per paskutinius 5 metus? Nepalikite permokėtų mokesčių ir jums priklausančių pinigų nesusigrąžintų, atgaukite juos dabar! Patikėkite mokesčių grąžinimo procesą ilgametę patirtį šioje srityje turintiems ekspertams „Tax Back Solution” ir susigrąžinkite maksimalią sumą. Padėsime jums ne tik parengti, bet ir surinkti trūkstamus dokumentus, pasirūpinsime visu deklaravimo ir grąžinimo procesu, o už paslaugą mokėsite tik sėkmės atveju.

Mokesčių konsultacijos dėl mokesčių susigrąžinimo dirbantiems ar dirbusiems užsienyje – nemokamos. Pajamų deklaravimo ir mokesčių grąžinimo proceso eiga, trukmė, reikalingi dokumentai bei paslaugų kainoraštis – lentelėje žemiau.

Mokesčių susigrąžinimas iš Švedijos. Proceso eiga:

 1. Užpildykite registracijos formą.
 2. Gavę jūsų registracijos duomenis, susisieksime su jumis per vieną darbo dieną informuodami apie mokesčių deklaracijai būtinus dokumentus ir kitą aktualią informaciją.
 3. Atsiųsime jums registracijos formas ir visus reikiamus dokumentus pasirašymui.
 4. Užpildytus ir pasirašytus dokumentus išsiųskite mums registruotu paštu Tax Back Solution Vytauto pr. 27-324, Kaunas LT44352, arba atneškite į artimiausią Tax Back Solution atstovybę.
 5. Gavę registracijos anketą, informuosime jus el. paštu apie permokėtų mokesčių grąžinimo proceso pradžią.
 6. Švedijos mokesčių institucija sugrąžintus mokesčius išmokės tiesiogiai į Jūsų sąskaitą. Gavę pinigus turite susisiekti su „Tax Back Solution“ įmone ir sumokėti numatytą paslaugos mokestį.

Mokesčių susigrąžinimas iš Švedijos. Reikalingi dokumentai:

 1. Paso/asmens tapatybės kortelės kopija;
 2. Švediškas asmens identifikavimo numeris „Person-/Organisationsnummer”;
 3. Dokumentai apie Jūsų gautas pajamas:
  • Specification till Inkomstadeklaration 1 (originali);
  • Preliminar skattentrakning till inkomstadeklaration 1 (originali);
  • Inkomstadeklaration 1 (originali);
  • paskutiniai algalapiai iš visų darbdavių;
 4. Banko sąskaitą patvirtinantis dokumentas iš banko su darbuotojo antspaudu, ne senesnis nei 6 mėnesiai (originalas).

Neturite visų reikiamų dokumentų? Kreipkitės į mus – mielai jums patarsime, kaip gauti trūkstamus dokumentus.

Mokesčių grąžinimas iš Švedijos. Kiek laiko tai trunka?

Pateikus visą aktualią informaciją ir reikalingus dokumentus „Tax Back Solution“ komandai, mokesčių susigrąžinimas Švedijoje įgyvendinamas per 3-4 mėn. 

PASTABA: Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, dažniausiai praktikoje pasitaikantis terminas, kuris gali nesutapti su jūsų individualiu mokestinių permokų grąžinimo atveju. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir jūsų pateiktų dokumentų. Kiekvienas atvejis individualus.

Mokesčių susigrąžinimas iš Švedijos. Kiek kainuoja?

 • 10% nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 45 EUR už kiekvienus mokestinius metus.
 • Papildomas mokestis – 12 EUR už kiekvieną rastą dokumentą.
 • Deklaracijos be grąžinamos sumos pateikimas (nulinės deklaracijos) – 45 EUR.

Taikome 20% nuolaidą studentams, sutarties pasirašymo metu turintiems galiojantį LSP pažymėjimą.

D.U.K (dažniausiai užduodami klausimai)

Mokesčių grąžinimas iš Švedijos

Pinigus galima gauti į pasirinktą banko sąskaitą. Jei sąskaita ne švediška, norint ją užregistruoti, bus būtina pateikti dokumentus, įrodančius, kad esate banko sąskaitos savininkas, iš savo banko. Dokumentas turi būti originalus, su banko darbuotojo antspaudu ir parašu, bei ne senesnis nei 6 mėnesiai. Skenuoto dokumento Švedijos mokesčių institucija nepriima.

Taip, paprastai Švedijos mokesčių institucija aiškiai nustato datą, iki kurios turite jai nusiųsti pasirašytą deklaraciją (pvz. deklaracijos už 2020 metus grąžinimo terminas – iki gegužės 3 d.).

Pastaraisiais metais Švedijos mokesčių institucija asmenims, kurie laiku negrąžina pasirašytų deklaracijų, taiko 2500 sek baudą už vėlavimą. Jei turite grąžintiną mokesčių sumą, bauda bus nuskaičiuota nuo jos. Jei grąžinimo nėra, gali tekti sumokėti vėlavimo mokestį atskirai.

Taip, tai labai svarbu. Visi svarbūs dokumentai bus siunčiami tuo adresu, kurį paskutinį kartą užregistravote. Jei žinote, kad tuo adresu siunčiami pranešimai Jūsų nepasieks, tačiau norite juos gauti, būtinai nurodykite naują adresą. Dažnai pasitaiko, jog pirminių deklaracijų, kurias būtina pasirašius sugrąžinti Švedijos mokesčių institucijai, asmuo negauna vien todėl, kad jos siunčiamos adresu, kuriame jis/ji jau nebegyvena.

Tokiu atveju svarbu žinoti savo švedišką identifikacijos numerį. Tuomet siunčiame užklausas ir bandome išsiaiškinti asmens situaciją. Be minėto numerio Švedijos mokesčių institucija dažniausiai savo sistemose negali rasti duomenų apie asmenį.

Švedijoje kaip ir daugelyje šalių yra dviejų tipų mokesčiai: Socialinio draudimo ir pajamų mokesčiai.

Padedame susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius. Socialinio draudimo mokesčių negrąžiname.

Jei asmuo pateikia deklaraciją iki nurodytos datos, kurią paskiria Švedijos mokesčių inspekcija (pvz. už 2022 m. pateikti deklaraciją reikia iki 2023 05 02) ir mokesčių inspekcija (Skatteverket)  neprašo patikslinti jokios informacijos, permokėtas pajamų mokestis sugrąžinamas per 2-3 mėn. Jei asmuo nepateikia deklaracijos laiku, permokos grąžinimas gali užtrukti iki 6 mėn.

Ne, šiuo atveju grąžinimo nėra, kadangi buvo mokamas minimalus pajamų mokestis.  Asmeniui, kuris mokėjo mokesčius pagal SINK metodą visus mokestinius metus, taip pat nereikia pateikti deklaracijos.

Švedijos mokesčių inspekcija (Skatteverket) pradeda siųsti preliminarias mokesčių deklaracijas pasibaigus mokestiniams metams nuo kovo vidurio iki balandžio vidurio.

Šiuo atveju asmeniui vis vien reikia pateikti deklaraciją iki nurodytos datos, o užregistruoti banko sąskaitą ir atgauti permoką galima vėliau. Svarbu nevėluoti pateikti deklaraciją, jog nebūtų taikomas vėlavimo mokestis.

Švedijos mokesčių inspekcija (Skatteverket) pateikia duomenis, kiek pajamų buvo uždirbta ir kiek mokesčių sumokėta preliminariame apskaičiavime, kuris būna siunčiamas kartu su mokesčių deklaracija.

Taip, jei asmuo neturi galimybės pateikti deklaracijos iki nurodyto termino, iki šio termino  jis turi susisiekti su Švedijos mokesčių inspekcija telefonu arba paštu, prašydamas, kad būtų pratęstas dokumentų pateikimo terminas. Švedijos mokesčių inspekcija (Skatteverket) informuos, iki kada bus pratęstas terminas.

Ne, asmenis, kurie nesinaudoja el. deklaravimo sistema, gali pateikti fizinius deklaravimo dokumentus paprastu paštu.

Tokiu atveju reiktų susisiektu su darbdaviu, jog jis ištaisytų neatitikimus, kuriuos padarė perduodamas duomenis Švedijos mokesčių inspekcijai (Skatteverket) apie uždirbtas pajamas ir sumokėtus mokesčius . Darbdaviui pateikus pakoreguotą informaciją, asmens duomenys bus atnaujinti Švedijos mokesčių inspekcijos sistemoje (Skatteverket).

Dirbote Švedijoje ir nesusigrąžinote mokesčių?

Susisiekite!

Jeigu per paskutinius 5 metus dirbote ar tebedirbate Švedijoje, pateikite deklaraciją ir susigrąžinkite permokėtus pajamų mokesčius jau dabar!

Darbas ir mokesčiai Švedijoje. Naudinga informacija

Mokesčių susigrąžinimas iš Švedijos: kokiomis lengvatomis galite pasinaudoti?

Mokesčių susigrąžinimas iš Švedijos – tai procesas, aktualus kiekvienam, deklaruojančiam pajamas šioje šalyje. Pateikęs informaciją apie gautas pajamas ir sumokėtus mokesčius, Švedijoje pajamas...

Pajamų deklaravimas ir mokesčių grąžinimas: kodėl susidaro mokesčių permoka?

Kas yra mokesčių permoka, kaip ji susidaro ir kokiu būdu susigrąžinti permokėtas lėšas? Pajamų deklaravimas – tai kasmetinė pareiga, aktuali kiekvienam mokesčių mokėtojui. Įprastai, pradėję nuo šalies...

Mokesčių deklaravimas Švedijoje – kur kas paprastesnis procesas, nei Jums gali atrodyti

Darbas Švedijoje, kaip ir bet kurioje kitoje valstybėje, lydimas metinės pareigos deklaruoti pajamas bei galimybės susigrąžinti permokėtus mokesčius. Pajamų (mokesčių) deklaravimas dirbantiems ar...

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
ŠVEDIJOS

Kokie dokumentai reikalingi E106 (S1) / E104 formoms gauti?

 • Paso/ tapatybės kortelės kopija;
 • Darbo sutarties kopija.
comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu