Mokesčių grąžinimas
Norvegijoje

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Mokesčių konsultacijos yra nemokamos

15 000 NOK

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

15 000 NOK

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje

Darbas ir mokesčių grąžinimas Norvegijoje. Permokėtas pajamų mokestis: kas gali jį susigrąžinti?

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje, dirbantiems ir dirbusiems šioje šalyje paskutinius  3 metus. Pateikite Skattemelding deklaraciją ir susigrąžinkite permokėtą pajamų mokestį jau dabar! Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos, pažįstant šalies įstatymus, mokesčių deklaravimo ir susigrąžinimo procedūras – nėra sudėtingas procesas. Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai padedame susigrąžinti permokėtus mokesčius Norvegijoje. Darbas Norvegijoje: mokesčių deklaravimas ir mokesčių susigrąžinimas, išmokos turintiems vaikų (vaiko pinigai Norvegijoje). 

Skaičiuoklė

Mokesčių gražinimas Norvegijoje

Mokesčių deklaravimas ir mokesčių grąžinimas Norvegijoje: kaip viskas vyksta?

Dirbate ar dirbote Norvegijoje per paskutinius 3 metus? Nepalikite permokėtų mokesčių ir jums priklausančių pinigų nesusigrąžintų, atgaukite juos dabar! Patikėkite mokesčių grąžinimo procesą ilgametę patirtį šioje srityje turintiems ekspertams „Tax Back Solution“ ir susigrąžinkite maksimalią sumą. Padėsime jums ne tik parengti, bet ir surinkti trūkstamus dokumentus, pasirūpinsime visu deklaravimo ir grąžinimo procesu, o už paslaugą mokėsite tik sėkmės atveju.

Mokesčių konsultacijos dėl mokesčių susigrąžinimo dirbantiems ar dirbusiems užsienyje – nemokamos. Pajamų deklaravimo (Skattemelding) ir mokesčių grąžinimo proceso eiga, trukmė, reikalingi dokumentai bei paslaugų kainoraštis – lentelėje žemiau.

Padedame ne tik mokesčių susigrąžinimo klausimais, bet ir vaiko išmokų (vaiko pinigai). Vaiko pinigai Norvegijoje, išmokos. Daugiau informacijos.

D.U.K (dažniausiai užduodami klausimai)

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje

Turint 25% mokesčių kortelę yra prarandama galimybė susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius, kadangi per mokestinius metus yra nuskaičiuojami itin maži mokesčiai.

Skatteetaten gali tikrinti deklaracijas už 5 praėjusius metus ir gali paprašyti dokumentų, įrodančių Jūsų patirtas išlaidas, ir tai, kad mokesčių lengvatos Jums tikrai priklausė.

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje galimas už kelerius metus atgal. Deklaracijas galima koreguoti ir keisti už tris praėjusius mokestinius metus. (2017 metus galima tvarkytis iki 30.04.2021; 2018 metus galima tvarkytis iki 30.04.2022; 2019 metus galima tvarkytis iki 30.04.2023).

Jei auginate vaikus iki 12 metų amžiaus, galite gauti lengvatą (Parental allowances). Jeigu turite vieną vaiką, išlaidos vaiko ugdymui gali siekti iki 25000 NOK. Už kiekvieną papildomą vaiką gali būti suteikiama po 15000 NOK išlaidoms.

Vieniši tėvai turi dar daugiau lengvatų. Jie, pasinaudodami šia lengvata, gali pasididinti neapmokestinamą sumą – iki 25000 NOK už vieną vaiką, pvz. jei išlaidos ugdymui buvo 35000 NOK, tai į deklaraciją galima įtraukti tik 25000 NOK. Atkreipkite dėmesį, kad šios išlaidos turės būti pagrįstos sąskaitomis faktūromis arba bankinių pavedimų išrašais. Tėvams, auginantiems vaikus Norvegijoje, ugdymo išlaidos paprastai būna automatiškai įvestos į mokesčių deklaraciją. Rankiniu būdu galima įvesti išlaidas vaikų darželiui, kurias patiria tėvai, kurių vaikai gyvena ir auga ir Lietuvoje.

 

Jūs galite grąžinti čekį Norvegijos mokesčių institucijai (Skatteetaten), kartu su prašymu pervesti pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Vaiko pinigai Norvegijoje. Barnetrygd ir Kontantstøtte išmokos. Sužinoti daugiau.

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
NORVEGIJOS

REGISTRACIJOS ANKETA
BARNETRYGD

Kokie dokumentai reikalingi dokumentai Barnetrygd išmokai gauti?

 • Tarptautinė vaiko/-ų gimimo liudijimo forma A iš metrikacijos skyriaus;
 • Tarptautinė santuokos liudijimo forma B;
 • Abiejų tėvų asmens dokumentų kopijos;
 • Visų turimų algalapių kopijos už  paskutinius 3 metus;
 • Darbo sutarties Norvegijoje kopija;
 • Skattekort dokumento kopija (jei turite);
 • Policijos leidimo gyventi Norvegijoje kopija (jeigu turite);
 • Pažyma iš darželio, kiek valandų per savaitę vaikui skirta darželyje, jei turite 13-23 mėnesių amžiaus vaikų, kurie lanko darželį.

Kokie dokumentai reikalingi E106 (S1) formoms gauti?

 • Paso/ tapatybės kortelės kopija;
 • Darbo sutarties kopija (BŪTINA);
 • Policijos leidimas gyventi ir dirbti šalyje.
comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu