Mokesčių grąžinimas Norvegijoje

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Mokesčių konsultacijos yra nemokamos

15 000
NOK Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

15 000 NOK

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje

Darbas ir mokesčių grąžinimas Norvegijoje. Permokėtas pajamų mokestis: kas gali jį susigrąžinti?

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje, dirbantiems ir dirbusiems šioje šalyje paskutinius  3 metus. Pateikite Skattemelding deklaraciją ir susigrąžinkite permokėtą pajamų mokestį jau dabar! Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos, pažįstant šalies įstatymus, mokesčių deklaravimo ir susigrąžinimo procedūras – nėra sudėtingas procesas. Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai padedame susigrąžinti permokėtus mokesčius Norvegijoje. Darbas Norvegijoje: mokesčių deklaravimas ir mokesčių susigrąžinimas, išmokos turintiems vaikų (vaiko pinigai Norvegijoje). 

Skaičiuoklė

Mokesčių gražinimas Norvegijoje

Mokesčių deklaravimas ir mokesčių grąžinimas Norvegijoje: kaip viskas vyksta?

Dirbate ar dirbote Norvegijoje per paskutinius 3 metus? Nepalikite permokėtų mokesčių ir jums priklausančių pinigų nesusigrąžintų, atgaukite juos dabar! Patikėkite mokesčių grąžinimo procesą ilgametę patirtį šioje srityje turintiems ekspertams „Tax Back Solution” ir susigrąžinkite maksimalią sumą. Padėsime jums ne tik parengti, bet ir surinkti trūkstamus dokumentus, pasirūpinsime visu deklaravimo ir grąžinimo procesu, o už paslaugą mokėsite tik sėkmės atveju.

Mokesčių konsultacijos dėl mokesčių susigrąžinimo dirbantiems ar dirbusiems užsienyje – nemokamos. Pajamų deklaravimo (Skattemelding) ir mokesčių grąžinimo proceso eiga, trukmė, reikalingi dokumentai bei paslaugų kainoraštis – lentelėje žemiau.

Padedame ne tik mokesčių susigrąžinimo klausimais, bet ir vaiko išmokų (vaiko pinigai). Vaiko pinigai Norvegijoje, išmokos. Daugiau informacijos.

Mokesčių grąžinimas iš Norvegijoje. Proceso eiga:

 1. Užpildykite registracijos formą.
 2. Gavę Jūsų registracijos duomenis, susisieksime su Jumis per vieną darbo dieną: atsiųsime registracijos anketą, aptarsime mokesčių grąžinimui aktualią informaciją ir reikalingų dokumentų poreikį (skattemelding, asmens tapatybės dokumentas ir kt.).
 3. Gavę užpildytą registracijos anketą kartu su preliminaria deklaracija (skattemelding), atsiųsime Jums išankstinę sąskaitą apmokėjimui. Sulaukę apmokėjimo, atliksime deklaracijos pirminį patikrinimą ir informuosime Jus el. paštu apie rezultatus ir galimus deklaracijos keitimus.
 4. Norvegijos mokesčių institucija sugrąžintus mokesčius išmokės tiesiogiai į Jūsų sąskaitą. Gavę pinigus turite susisiekti su „Tax Back Solution“ įmone ir sumokėti numatytą paslaugos mokestį.

Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos. Reikalingi dokumentai:

 1. Mokesčių mokėtojams Norvegijoje, kuriems aktualus mokesčių grąžinimas iš Norvegijos – reikalingų dokumentų pateikimas. Mokesčių deklaracijai Norvegijoje būtini šie dokumentai:

  1. Paso/asmens tapatybės kortelės kopija;
  2. Dokumentai apie Jūsų gautas pajamas:
   – SKATTEMELDING arba TAX RETURN FOR INCOME AND WEALTH TAX formos (originalai).
   – SKATTEOPPGJØR arba TAX ASSESSMENT forma, jei norite susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius už  2019, 2020 ir 2021 mokestinius metus.

  Mokesčių deklaravimui Norvegijoje reikalingus dokumentus galite rasti Norvegijos mokesčių institucijos – Skatteetaten paskyroje. Prie Jūsų asmeninės paskyros prisijungimas su MINI ID, BANKID ar kitomis priemonėmis, padėsime šiuos dokumentus rasti greičiau.
  Neturite visų reikiamų dokumentų? Kreipkitės į mus – mielai Jums patarsime, kaip gauti trūkstamus dokumentus.

Mokesčių susigrąžinimas iš Norvegijos. Kiek laiko užtrunka?

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje galimas už paskutinius 3 metus. Priklausomai nuo laikotarpio, už kurį deklaruojamos pajamos, mokesčių grąžinimo laikotarpis gali skirtis:

 • Jeigu permoka grąžinama už 2022 mokestinius metus, Norvegijos mokesčių inspekcija permokos pinigus išmokės nuo kovo 23 d. iki lapkričio pabaigos. Permoka išmokama tik tuomet, kai Skatteetaten paruošia galutinę mokesčių deklaraciją
 • Jeigu permoka grąžinama už 2019-2021 mokestinius metus, procesas trunka apie 3–4 mėn. nuo dokumentų ir informacijos pateikimo „Tax Back Solution“ įmonei.

PASTABA:
Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, praktikoje dažniausiai pasikartojantis periodas, kuris gali nesutapti su Jums grąžinamų permokėtų mokesčių laikotarpiu. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir Jūsų pateiktų dokumentų. Kiekvienas atvejis yra individualus.

Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos. Kiek tai kainuoja?

 • 350 NOK – deklaracijos pirminis tikrinimas. Patikrinimo metu įvertinsime  ar galima padidinti  jau apskaičiuotą grąžinamą sumą, ar nėra klaidų deklaracijoje, ar teisinga banko sąskaita ir t.t. Jeigu bus reikalingas tolimesnis deklaracijos tvarkymas, ši suma  bus užskaityta, kaip avansinis mokestis. Pirminį  deklaracijos patikrinimą atliksime tik tuomet, kai  Jūs gausite preliminarią mokesčių deklaraciją į altinn sistemą ar popieriniu variantu.
  Paslaugos mokestis priklauso nuo to kokia suma  permokėtų pajamų  mokesčių Jums sugrįš po deklaracijos sutvarkymo/koregavimo ir išsiuntimo į Skatteetaten.
 • 500 NOK, kai grąžinama suma iki 5000 NOK.
 • 800 NOK, kai grąžinama suma 5001–15000 NOK.
 • 1200 NOK, kai grąžinama suma 15000–25000 NOK.
 • 1600 NOK, kai grąžinama suma 25001–30000 NOK.
 • 2000 NOK, kai grąžinama suma nuo 30001 NOK.
 • 500 NOK -skolos sumažinimas.
 • 500 NOK- banko sąskaitos teikimas Norvegijos mokesčių institucijai. Jei tvarkome Jūsų deklaraciją, sąskaitos pridavimas Skatteetaten nemokamas.
 • 350 NOK- patikrinimas ar verta atsisakyti/atsisakymas 25% mokesčių kortelė (Kildeskatt)+  paslaugos mokestis nuo sugrąžintos sumos, jei atliksime deklaracijos koregavimą, ko pasekoje gausite didesnę suma nei apskaičiuos Skatteetaten.

Paslaugos mokestis skaičiuojamas už kiekvienus metus atskirai.

Taikoma 20 % nuolaida studentams, sutarties pasirašymo metu turintiems galiojantį LSP pažymėjimą. Nuolaida netaikoma paslaugai – pirminis deklaracijos tikrinimas.

D.U.K (dažniausiai užduodami klausimai)

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje

Turint 25% mokesčių kortelę yra prarandama galimybė susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius, kadangi per mokestinius metus yra nuskaičiuojami itin maži mokesčiai.

Skatteetaten gali tikrinti deklaracijas už 5 praėjusius metus ir gali paprašyti dokumentų, įrodančių Jūsų patirtas išlaidas, ir tai, kad mokesčių lengvatos Jums tikrai priklausė.

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje galimas už kelerius metus atgal. Deklaracijas galima koreguoti ir keisti už tris praėjusius mokestinius metus. (2017 metus galima tvarkytis iki 30.04.2021; 2018 metus galima tvarkytis iki 30.04.2022; 2019 metus galima tvarkytis iki 30.04.2023).

Jei auginate vaikus iki 12 metų amžiaus, galite gauti lengvatą (Parental allowances). Jeigu turite vieną vaiką, išlaidos vaiko ugdymui gali siekti iki 25000 NOK. Už kiekvieną papildomą vaiką gali būti suteikiama po 15000 NOK išlaidoms.

Vieniši tėvai turi dar daugiau lengvatų. Jie, pasinaudodami šia lengvata, gali pasididinti neapmokestinamą sumą – iki 25000 NOK už vieną vaiką, pvz. jei išlaidos ugdymui buvo 35000 NOK, tai į deklaraciją galima įtraukti tik 25000 NOK. Atkreipkite dėmesį, kad šios išlaidos turės būti pagrįstos sąskaitomis faktūromis arba bankinių pavedimų išrašais. Tėvams, auginantiems vaikus Norvegijoje, ugdymo išlaidos paprastai būna automatiškai įvestos į mokesčių deklaraciją. Rankiniu būdu galima įvesti išlaidas vaikų darželiui, kurias patiria tėvai, kurių vaikai gyvena ir auga ir Lietuvoje.

 

Jūs galite grąžinti čekį Norvegijos mokesčių institucijai (Skatteetaten), kartu su prašymu pervesti pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Dirbote Norvegijoje ir nesusigrąžinote mokesčių?

Susisiekite!

Darbas ir mokesčiai Norvegijoje. Naudinga informacija

Išmokos už vaikus Norvegijoje: ką turėtume žinoti?

Išmokos už vaikus Norvegijoje – tai parama, skirta padengti dalį vaiko auginimo išlaidų. Šią išmoką skiria Norvegijos Gerovės ir darbo departamentas NAV. Vaiko pinigai Norvegijoje mokami pagal...

Pajamų deklaravimas ir mokesčių grąžinimas: kodėl susidaro mokesčių permoka?

Kas yra mokesčių permoka, kaip ji susidaro ir kokiu būdu susigrąžinti permokėtas lėšas? Pajamų deklaravimas – tai kasmetinė pareiga, aktuali kiekvienam mokesčių mokėtojui. Įprastai, pradėję nuo šalies...

Mokesčių lengvatos Norvegijoje: keliautojo statusas (Pendler), lengvatos pakeitimai

Mokesčiai Norvegijoje, šalyje dirbantiems, tačiau negyvenantiems asmenims – turi mokestinių lengvatų. Viena tokių taikoma keliautojo statusą (Pendler) turintiems asmenims. Straipsnyje žemiau...

Vaiko pinigai Norvegijoje. Barnetrygd ir Kontantstøtte išmokos. Sužinoti daugiau.

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
NORVEGIJOS

REGISTRACIJOS ANKETA
BARNETRYGD

Kokie dokumentai reikalingi dokumentai Barnetrygd išmokai gauti?

 • Tarptautinė vaiko/-ų gimimo liudijimo forma A iš metrikacijos skyriaus;
 • Tarptautinė santuokos liudijimo forma B;
 • Abiejų tėvų asmens dokumentų kopijos;
 • Visų turimų algalapių kopijos už  paskutinius 3 metus;
 • Darbo sutarties Norvegijoje kopija;
 • Skattekort dokumento kopija (jei turite);
 • Policijos leidimo gyventi Norvegijoje kopija (jeigu turite);
 • Pažyma iš darželio, kiek valandų per savaitę vaikui skirta darželyje, jei turite 13-23 mėnesių amžiaus vaikų, kurie lanko darželį.

Kokie dokumentai reikalingi E106 (S1) formoms gauti?

 • Paso/ tapatybės kortelės kopija;
 • Darbo sutarties kopija (BŪTINA);
 • Policijos leidimas gyventi ir dirbti šalyje.
comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu