Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio

Mokesčių konsultacijos yra nemokamos

583 GBP

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

583 GBP

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos (UK, Anglijos)

Darbas Didžiojoje Britanijoje (Anglijoje, UK) ir mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos. Permokėtas pajamų mokestis: kas gali jį susigrąžinti? 

Darbas Didžiojoje Britanijoje, UK, Anglijoje ir mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos. Deklaruokite pajamas ir susigrąžinkite Jums priklausančius pinigus jau dabar. Pajamų deklaravimas ir mokesčių susigrąžinimas iš Didžiosios Britanijos galimas už paskutinius 5 metus.

Susigrąžinkite permokėtą pajamų mokestį jau dabar! Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos, UK, Anglijos, pažįstant šalies įstatymus, mokesčių deklaravimo ir susigrąžinimo procedūras – nėra sudėtingas procesas. Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai padedame susigrąžinti mokesčių permokas. Darbas Didžiojoje Britanijoje: mokesčių deklaravimas ir grąžinimas. 

Skaičiuoklė

Mokesčių grąžinimas
iš Didžiosios Britanijos

Mokesčių deklaravimas Didžiojoje Britanijoje, mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos. Kaip viskas vyksta?

Dirbate ar dirbote Didžiojoje Britanijoje, UK, Anglijoje per paskutinius 5 metus? Nepalikite permokėtų mokesčių ir jums priklausančių pinigų nesusigrąžintų, atgaukite juos dabar! Patikėkite mokesčių grąžinimo procesą ilgametę patirtį šioje srityje turintiems ekspertams „Tax Back Solution“ ir susigrąžinkite maksimalią sumą. Padėsime jums ne tik parengti, bet ir surinkti trūkstamus dokumentus, pasirūpinsime visu deklaravimo ir grąžinimo procesu, o už paslaugą mokėsite tik sėkmės atveju.

Mokesčių konsultacijos dėl mokesčių susigrąžinimo dirbantiems ar dirbusiems užsienyje – nemokamos. Pajamų deklaravimo ir mokesčių grąžinimo proceso eiga, trukmė, reikalingi dokumentai bei paslaugų kainoraštis – lentelėje žemiau.

SVARBU! Mokesčių grąžinimo procesą pradedame, jei grąžintina suma – ne mažesnė nei 350 GBP.

D.U.K (dažniausiai užduodami klausimai)

Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos

Ne, galite susigrąžinti tik permokėtus pajamų mokesčius. NI (National Insurance) sumokėtų mokesčių susigrąžinti negalite.

Tam, kad galėtume išsamiai sutikrinti duomenis ir atlikti skaičiavimus, reikalingi visi dokumentai (geriausiai tinka formos P45 / P60  iš visų buvusių darbdavių). Jei šių formų negavote, tuomet reikia pateikti visus algalapius. To reikia, kadangi turime patikrinti ar grąžintina suma sieks reikiamą ribą (ne mažiau nei 350 GBP) – tik tuomet gautą čekį galėsime išgryninti Lietuvoje.

Klientų susigrąžinamas mokesčių sumas gauname čekiais, kuriuos pateikiame Lietuvoje bankui išgryninimui. Kai čekis išgryninamas, pinigai pervedami tiesiai klientui į banko sąskaitą, atskaičius paslaugos mokesčius.

Paprastai čekio išgryninimas užtrunka apie 6 – 8 savaites, tačiau, esant nenumatytiems trukdžiams, šis laikotarpis gali skirtis kiekvienu individualiu atveju.

Jeigu per paskutinius 5 metus dirbote ar tebedirbate Didžiojoje Britanijoje susigrąžinkite permokėtus pajamų mokesčius jau dabar! SVARBU! Mokesčių grąžinimo procesą pradedame, jei grąžintina suma – ne mažesnė nei 350 GBP.

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
DIDŽIOSIOS BRITANIJOS

comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu