Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio

Mokesčių konsultacijos yra nemokamos

583 GBP
Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

583 GBP

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos (UK, Anglijos)

Darbas Didžiojoje Britanijoje (Anglijoje, UK) ir mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos. Permokėtas pajamų mokestis: kas gali jį susigrąžinti? 

Darbas Didžiojoje Britanijoje, UK, Anglijoje ir mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos. Deklaruokite pajamas ir susigrąžinkite Jums priklausančius pinigus jau dabar. Pajamų deklaravimas ir mokesčių susigrąžinimas iš Didžiosios Britanijos galimas už paskutinius 5 metus.

Susigrąžinkite permokėtą pajamų mokestį jau dabar! Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos, UK, Anglijos, pažįstant šalies įstatymus, mokesčių deklaravimo ir susigrąžinimo procedūras – nėra sudėtingas procesas. Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai padedame susigrąžinti mokesčių permokas. Darbas Didžiojoje Britanijoje: mokesčių deklaravimas ir grąžinimas. 

Skaičiuoklė

Mokesčių grąžinimas
iš Didžiosios Britanijos

Mokesčių deklaravimas Didžiojoje Britanijoje, mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos. Kaip viskas vyksta?

Dirbate ar dirbote Didžiojoje Britanijoje, UK, Anglijoje per paskutinius 5 metus? Nepalikite permokėtų mokesčių ir jums priklausančių pinigų nesusigrąžintų, atgaukite juos dabar! Patikėkite mokesčių grąžinimo procesą ilgametę patirtį šioje srityje turintiems ekspertams „Tax Back Solution” ir susigrąžinkite maksimalią sumą. Padėsime jums ne tik parengti, bet ir surinkti trūkstamus dokumentus, pasirūpinsime visu deklaravimo ir grąžinimo procesu, o už paslaugą mokėsite tik sėkmės atveju.

Mokesčių konsultacijos dėl mokesčių susigrąžinimo dirbantiems ar dirbusiems užsienyje – nemokamos. Pajamų deklaravimo ir mokesčių grąžinimo proceso eiga, trukmė, reikalingi dokumentai bei paslaugų kainoraštis – lentelėje žemiau.

SVARBU! Mokesčių grąžinimo procesą pradedame, jei grąžintina suma – ne mažesnė nei 350 GBP.

Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos (Anglijos, UK). Proceso eiga:

  1. Užpildykite registracijos formą.
  2. Gavę jūsų registracijos duomenis, susisieksime su jumis per vieną darbo dieną.
  3. Atsiųsime jums registracijos formas ir visus reikiamus dokumentus pasirašymui.
  4. Užpildytus ir pasirašytus dokumentus išsiųskite mums registruotu paštu Tax Back Solution Vytauto pr. 27-324, Kaunas LT44352, arba atneškite į artimiausią Tax Back Solution atstovybę.
  5. Gavę registracijos anketą, informuosime jus el. paštu apie permokėtų mokesčių grąžinimo proceso pradžią.
  6. Įprastai HM REVENUE mokesčių institucija mokesčių permoką grąžina tiesiogiai mums, o mes ją iškart pervedame į kliento sąskaitą. Esant poreikiui, galime pervesti pinigus iškart jums, tiesiai į jūsų sąskaitą.

SVARBU: Procesą pradedame tik tuo atveju, jeigu gražinama suma yra didesnė nei 350 GBP.

Mokesčių susigrąžinimas iš Didžiosios Britanijos (Anglijos, UK). Reikalingi dokumentai:

Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos pradedamas nuo reikalingų dokumentų pateikimo. Šiam procesui būtini dviejų tipų dokumentai:

  1. Paso/asmens tapatybės kortelės kopija;
  2. P45/P60 formos iš visų darbdavių. Jei šios formos neturite, deklaruodami pajamas Didžiojoje Britanijoje galite pateikti PASKUTINIUS ALGALAPIUS iš visų darbdavių.

Neturite visų reikiamų dokumentų? Kreipkitės į mus – mielai jums patarsime, kaip gauti trūkstamus dokumentus.

Mokesčių susigrąžinimas iš Didžiosios Britanijos (Anglijos, UK). Kiek laiko tai trunka?

Dėl didelio mokesčių mokėtojų teikiamų deklaracijų srauto ir institucijų užimtumo, mokesčių grąžinimas Anglijoje gali užtrukti apie 6-12 mėnesių nuo dokumentų ir informacijos pateikimo „Tax Back Solution“ įmonei. Į šį laikotarpį neįtraukiamas čekio inkasavimo periodas, t. y. 8 savaitės nuo čekio pristatymo į banką.

PASTABA: Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, dažniausiai praktikoje pasitaikantis terminas, kuris gali nesutapti su jūsų individualiu mokestinių permokų grąžinimo atveju. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir jūsų pateiktų dokumentų. Kiekvienas atvejis individualus.

Mokesčių susigrąžinimas iš Didžiosios Britanijos (Anglijos, UK). Kiek kainuoja?

  • 25 GBP., kai grąžinama mokesčių suma klientui yra iki 430 GBP.
  • 6% nuo išmokėtos mokesčių permokos sumos, kai grąžinama mokesčių suma yra didesnė nei 430 GBP.

Paslaugos mokestis skaičiuojamas už kiekvienus metus atskirai.

20 % nuolaida studentams sutarties pasirašymo metu turintiems galiojantį LSP pažymėjimą.

D.U.K (dažniausiai užduodami klausimai)

Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos

Ne, galite susigrąžinti tik permokėtus pajamų mokesčius. NI (National Insurance) sumokėtų mokesčių susigrąžinti negalite.

Tam, kad galėtume išsamiai sutikrinti duomenis ir atlikti skaičiavimus, reikalingi visi dokumentai (geriausiai tinka formos P45 / P60  iš visų buvusių darbdavių). Jei šių formų negavote, tuomet reikia pateikti visus algalapius. To reikia, kadangi turime patikrinti ar grąžintina suma sieks reikiamą ribą (ne mažiau nei 350 GBP) – tik tuomet gautą čekį galėsime išgryninti Lietuvoje.

Klientų susigrąžinamas mokesčių sumas gauname čekiais, kuriuos pateikiame Lietuvoje bankui išgryninimui. Kai čekis išgryninamas, pinigai pervedami tiesiai klientui į banko sąskaitą, atskaičius paslaugos mokesčius.

Paprastai čekio išgryninimas užtrunka apie 6 – 8 savaites, tačiau, esant nenumatytiems trukdžiams, šis laikotarpis gali skirtis kiekvienu individualiu atveju.

Dirbote Didžiojoje Britanijoje ir nesusigrąžinote mokesčių?

Susisiekite!

Jeigu per paskutinius 5 metus dirbote ar tebedirbate Didžiojoje Britanijoje susigrąžinkite permokėtus pajamų mokesčius jau dabar! SVARBU! Mokesčių grąžinimo procesą pradedame, jei grąžintina suma – ne mažesnė nei 350 GBP.

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
DIDŽIOSIOS BRITANIJOS

comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu