...
PSD skola

Dirbant užsienyje – neretai Lietuvoje susidaro mokestinės spragos. Viena tokių skolų, kurias dažniausiai tenka grįžus sutikti – PSD skola. Darbas ir darbo užmokestis Vokietijoje? Sužinokite, kokie dokumentai Vokietijoje bus naudingi, norint panaikinti susidariusią PSD skolą Lietuvoje.

PSD skola dirbusiems Vokietijoje: kokie dokumentai gali būti naudojami skolos naikinimui?

PSD – privalomasis sveikatos draudimas, mokamas SoDrai. Jeigu susikaupė PSD skola, norint panaikinti šią skolą dirbusiems Vokietijoje, bus reikalingi šie dokumentai:

SVARBU! Bendravome su SoDros skyriumi Panevėžyje ir sutarėme, kad Bescheid forma  bus tinkama PSD įmokų perskaičiavimui, kadangi minėtame dokumente atsispindi informacija apie sveikatos draudimo mokėjimus.

PSD skolos panaikinimas dirbusiems Vokietijoje. Kur pateikti surinktus dokumentus?

Turimus dokumentus nusiųskite į SoDrą el.paštu:  panevezys@sodra.lt . Institucijos darbuotojai juos patikrinę informuos Jus apie dokumentų tinkamumą bei konkretų periodą, už kurį bus perskaičiuotos PSD įmokos. Jeigu PSD skola iš Jūsų buvo išieškota arba Jūs susimokėjote įmokas, papildomai turite pateikti laisvos formos prašymą dėl piniginių lėšų grąžinimo į Jūsų banko sąskaitą.

PSD skola ir jos panaikinimas. Nemokama konsultacija, pagalba užsakant E104/E106 formą

Reikalinga pagalba užsisakant E104/E106 formą? Susisiekite su mumis el. paštu info@taxbs.lt. Paslaugos kaina – 50 Eur už vieną formą.


Mokesčiai Vokietijoje, Vokietijos mokesčių deklaracija, mokesčių grąžinimas iš Vokietijos ir vaiko pinigai Vokietijoje

Turite klausimų dėl mokesčių deklaravimo (Steuererklärung) ir susigrąžinimo Vokietijoje? Aktualus klausimas Vaiko pinigai Vokietijoje (Kindergeld) ir kreipimasis dėl vaiko išmokų? Mokesčiai Vokietijoje, pajamų deklaravimas, mokesčių grąžinimas iš Vokietijos, S1 forma Vokietijoje: kviečiame susisiekti su mumis el. paštu info@taxbs.lt arba tel. nr. +370 647 50 268  +370 37 2 11 938

Kopijuoti ir publikuoti Taxbs straipsnius be Taxbs sutikimo draudžiama!

Straipsnis parengtas J. Knoche, 2019 m. rugsėjo 20 d.

TaxBS Logo
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.