...
Elektroninė sistema Altinn

Elektroninė sistema Altinn – ypač naudinga sekant informaciją, kurią mokesčių mokėtojui pateikia Norvegijos mokesčių inspekcija. Kas kartą, kai paruošiamas ir įkeliamas į sistemą naujas dokumentas – asmuo informuojamas telefono žinute arba elektroniniu laišku. Nors ši sistema ypač patogi, visgi neretai tenka susidurti, kad daugeliui Norvegijoje dirbančių lietuvių ji nepažįstama.

Kodėl verta naudotis elektronine sistema Norvegijoje Altinn?

Elektroninė sistema Altinn – platforma, kuria galima greitai ir patogiai pasiekti informaciją ar dokumentus, kurią jums pateikia Norvegijos mokesčių inspekcija, taip pat ir pateikti šiai institucijai dokumentus: pirminė mokesčių deklaracija, vėliau mokesčių ataskaitos ir kt. Galimybės Altinn sistemoje:

Kaip pradėti naudotis elektronine sistema Altinn?

Norint pradėti naudotis elektronine sistema, reikia turėti:

Jei preliminarią mokesčių deklaraciją – Skattemelding – už 2020 metus jau norite gauti elektroninėje sistemoje -užsiregistruokite elektroninės sistemos naudotoju ne vėliau kaip iki kovo 1 dienos!


Mokesčiai Norvegijoje, pajamų deklaravimas ir mokesčių grąžinimas Norvegijoje

Turite klausimų dėl mokesčių deklaravimo ir susigrąžinimo Norvegijoje? Aktualus klausimas Vaiko pinigai Norvegijoje ir kreipimasis dėl vaiko išmokų? Mokesčiai Norvegijoje, pajamų deklaravimas, mokesčių grąžinimas, E106 formos užsakymas: kviečiame susisiekti su mumis el. paštu info@taxbs.lt arba tel. nr. +370 647 50 268  +370 37 2 11 938

Kopijuoti ir publikuoti Taxbs straipsnius be Taxbs sutikimo draudžiama!

Straipsnis parengtas J. Knoche, 2021 m. sausios 18 d.

TaxBS Logo
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.