Suomija

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

450 EUR

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Nėra mokesčių grąžinimo – nėra paslaugos mokesčio.

Konsultacijos yra nemokamos

450 EUR

Vidutinė mūsų klientų susigrąžinama suma

Mokesčių grąžinimas iš Suomijos

Kas gali susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius?

Jeigu per paskutiniusė 4 metus dirbote ar tebedirbate Suomijoje, pateikite deklaraciją ir susigrąžinkite permokėtus pajamų mokesčius jau dabar!

Skaičiuoklė

Mokesčių gražinimas
iš Suomijos

Vaiko pinigai iš Suomijos

D.U.K (dažniausiai užduodami klausimai)

Mokesčių grąžinimas iš Suomijos

Pinigus galima gauti į pasirinktą banko sąskaitą. Jei sąskaita ne suomiška, norint ją užregistruoti, bus būtina pateikti dokumentus, įrodančius, kad esate banko sąskaitos savininkas, iš savo banko. Dokumentas turi būti originalus, su banko darbuotojo antspaudu ir parašu, bei ne senesnis nei 6 mėnesiai.

Tokias atvejais svarbu, jog asmuo turėtų suomišką identifikacijos numerį henkilötunnus. Tuomet siunčiame užklausą į VERO SKATT instituciją ir bandome gauti informaciją kiekvieno asmens individualiu atveju.

Jei patikrinus matote, jog informacija teisinga ir nenorite atlikti jokių korekcijų, nieko daryti nereikia. Tokiu atveju Suomijos mokesčių institucija traktuos, jog duomenis patvirtinote.

Nėra vienos nustatytos tikslios datos, tačiau mokėjimai paprastai atliekami periodiškai nuo liepos iki gruodžio mėnesio. Jei nurodytu periodu pavedimo negavote, gali būti individuali priežastis ir kiekvieną atvejį reikia tikrinti (galbūt nesate užregistravęs savo banko sąskaitos).

Suomijos vaiko pinigai

Kas gali gauti išmoką iš  Suomijos?

Jeigu esate ES šalies pilietis ir dirbate Suomijoje, o Jūsų šeima (vaikas (-ai)) gyvena gimtojoje (ES) šalyje, galite gauti išmokas už vaiką.

Vaiko išmokos

Mokamos iki vaikui sukaks 17 metų imtinai.

Vaiko išmokos dydis

nuo 94,88 EUR/mėn.

Vaiko priežiūros išmoka

gali būti skiriama vaikui iki 3 metų amžiaus.

Vaiko priežiūros išmokos dydis – nuo 338,34 EUR/mėn.

Vaiko išmokas ir vaiko priežiūros išmokas galite gauti už praėjusius 6 mėnesius nuo paraiškų pateikimo datos atsakingai Suomijos KELA institucijai.

Paslaugos mokesčiai

Už paslaugas mokėsite tik sėkmės atveju! Išankstinio mokesčio už paslaugas netaikome. Mes pasirūpinsime reikiamų dokumentų vertimais už Jus!

Dokumentų vertimai įskaičiuoti į paslaugos kainą!

90 EUR

už kiekvieną vaiką;

150 EUR

Už kiekvieną vaiką, jei vienam vaiką, jeigu vienam vaikui tvarkomos dvi išmokos (vaiko pinigai ir vaiko priežiūros pinigai)

Proceso trukmė

apie 6 mėn. nuo dokumentų ir informacijos pateikimo datos atsakingai Suomijos KELA institucijai.

PASTABA:

Kiekvienu atveju Suomijos KELA institucija susisiekia su Lietuvos institucijomis ir siekia išsiaiškinti, ar šeima gali gauti vaiko išmokas, ar šeima negauna vaiko išmokų gimtojoje šalyje.

D.U.K

Suomijos vaiko pinigai

Taip – tokiu atveju bus mokamas skirtumas tarp išmokų. Paprastai institucijos susisiekia tarpusavyje ir kiekvienu individualiu atveju pasitikrina asmens situaciją ir gaunamas sumas.

Jei atliekant tikrinimus paaiškėja, kad asmuo iš abiejų šalių gavo pilnas išmokas, nors jos nepriklausė, bus paprašyta sugrąžinti atitinkamas sumas.

Nesudarius santuokos, išmokas galima gauti, tačiau svarbu, kad visa šeima gyventų vienu adresu, viename šeimos ūkyje. Institucijos nuolat atlieka patikrinimus ir susisiekia su gimtosios šalies institucijomis informacijai patikrinti.

REGISTRACIJOS ANKETA MOKESČIŲ GRĄŽINIMUI IŠ
SUOMIJOS

REGISTRACIJOS ANKETA VAIKO PINIGAMS IŠ SUOMIJOS

Kokie dokumentai reikalingi Suomijos vaiko pinigams gauti?

  • Asmens dokumento kopija;
  • Santuokos liudijimo kopija;
  • Vaiko (ų) gimimo kopijos;
  • Darbo sutarties kopijos.
comment

Jūsų užklausa

sėkmingai gauta!

Susisieksime su Jumis artimiausiu metu