Nėra išankstinio paslaugos mokesčio | Konsultacijos yra nemokamos

 • Kas gali susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius?

Asmenys, kurie dirbo Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Vokietijoje arba Suomijoje ir mokėjo toje šalyje pajamų  mokesčius.

 

 • Kaip sužinoti, kiek galiu susigrąžinti?

Grąžinama suma priklauso nuo šalies, kurioje dirbote, kiek laiko ten dirbote, kokias pajamas gavote ir kiek mokesčių sumokėjote. Preliminarią galimą susigrąžinti sumą sužinosite pasinaudoję mūsų siūloma skaičiuokle.

 

 • Už kokį laikotarpį galiu susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius?

Priklauso nuo šalies, kurioje dirbote. Didžioji Britanija, Švedija – už 5 praėjusius metus, Airija, Suomija, Vokietija – už 4 praėjusius metus, Norvegija – už 3 praėjusius metus.

 

 • Kaip galiu pateikti dokumentus?

Dokumentus galite pateikti keliais būdais. Galite atsiųsti registruotu paštu (adresas: „Tax Back Solution“, Vytauto pr. 27–324, Kaunas, LT-44352) arba pateikti atvykę į vieną iš mūsų atstovybių, kurių adresus ir darbo laiką rasite čia.

 

 • Ką daryti, jeigu neturiu visų reikiamų dokumentų?

Kreipkitėspatarsime, kaip juos gauti, arba už papildomą mokestį patys juos surasime.

 

 • Ar konsultuojate nemokamai?

Konsultacijos NEMOKAMOS, skambinkite mob. tel. +370 37 211938 ir / arba rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

 • Kas sudaro paslaugos mokestį?

Paraiškų pildymas; dokumentų išsiuntimas į institucijas; proceso stebėjimas; gaunamų laiškų vertimas; klientų informavimas; nuolatinis bendravimas su šalių institucijomis; skundo teikimas dėl neteisingų sprendimų, kuriuos priėmė užsienio institucijos.

 

 • Ar reikia mokėti iš ANKSTO?

Netaikome išankstinio paslaugos mokesčio. Už suteiktas paslaugas mokėsite tik tada, kai gausite pinigus iš atitinkamos valstybės.

 

 • Kokias taikote nuolaidas?

Studentams, turintiems galiojantį LSP (Lietuvos studento pažymėjimą), taikome 20 proc. nuolaidą mokesčių grąžinimo paslaugai.

 

 • Kiek užtrunka visas procesas?

Kiekvienoje valstybėje skirtingai, nuo 45 dienų iki metų. Visgi Jūsų atveju terminas gali skirtis. Tai priklauso nuo pateiktų dokumentų ir nuo to, kokia užsienio mokesčių ar kitos atitinkamos institucijos darbo sparta.

 •  Dažnai  Jūsų  užduodamas klausimas:" Ar galima gauti vaiko pinigus jei vaikai gyvena Lietuvoje?"

Jeigu Jūsų šeima gyvena Lietuvoje, o vienas iš tėvų dirba/-o Vokietijoje, išmoka skiriama vadovaujantis ES reglamentu.

Teisė gauti išmokas už vaiką atsiranda nuo momento, kai oficialiai pradedate dirbti Vokietijoje. Išmoka priklauso už tuos mėnesius, kai gaunate pajamas iš darbo (ar kitas socialiniais mokesčiais apmokestinamas pajamas) Vokietijoje. Jeigu vaikas (-ai) gauna analogišką išmoką Lietuvoje ar kitoje Es valstybėje, bus mokamas skirtumas tarp išmokų.

 

 • Koks yra vaiko išmokos („Kindergeld“) dydis Vokietijoje?
 

2015

2016

2017 

2018   

Už pirmą ir antrą vaiką 

188 EUR 

190 EUR 

192 EUR

194 EUR

Už trečią vaiką 

194 EUR

196 EUR

198 EUR

200 EUR

Už ketvirtą vaiką 

219 EUR 

221 EUR

223 EUR

225 EUR

 

 

 • Kokie Norvegijos preliminarių deklaracijų pavadinimai?

„Skattemelding“ ir / arba „Tax Return Income and Wealth Tax“ – preliminari mokesčių deklaracija. Dokumentą išduoda Norvegijos mokesčių institucija.

Metinė mokesčių ataskaita iš darbdavio, kuri anksčiau vadinosi „Lønns og trekk opgave“, dabar vadinasi „Lønnsoppgave“, „A-melding Oppsummering“ ir pan.

 

 • Kas yra vaiko priežiūros („Kontantstøtte”) išmokos Norvegijoje?

„Kontantstøtte“ – tai išmoka, kuri gali būti skiriama vaikams 13–23 mėnesių amžiaus, jei jie nelanko darželio arba lanko darželį iki 20 valandų per savaitę.

Išmokas galima gauti už paskutinius 3 mėnesius nuo paraiškų pateikimo datos Nav institucijai. Išmoka priklauso ir tuo atveju, kai vienas iš tėvų dirba Norvegijoje, o šeima gyvena Lietuvoje. Išmokos dydis 7 500 NOK.

 • Kaip pasinaikinti PSD (privalomojo sveikatos draudimo) skolą Lietuvoje,jei dirbau  Norvegijoje?

Jeigu Lietuvoje turite PSD nepriemoką, ją galima panaikinti „SoDrai“ pateikus „Skatteoppgjor“ / „Tax Assessment“ ataskaitas už tuos metus, už kuriuos turite skolą.

Jei minėtų ataskaitų neturite – galime jas užsakyti iš Norvegijos mokesčių institucijos ir pasidalinti dokumentais su Jumis. Paslaugos mokestis 300 nok.

 
Copyright © 2019 Taxbs. Visos teisės saugomos.